Yana__matviets

Гель для вмивання "Crushed Ice" VERDE

Гель для вмивання "Crushed Ice" VERDE

Я вже знайома з брендом VERDE

https://club.makeup.com.ua/post/37569/

Обрала для себе гель для вмивання Колотий лід TM Verde

Якщо після вмивання ви відчуваєте сухість та стягнусть шкіри - це неодмінно саме Ваш гель

Я знайомлю вас зі старою версією, на сайті вже можно побачити оновлену версію, як зовні так і з покращеним складом

Гель представлений у пластиковому, матовому тубусі з помпою

Об'єм 50 мл

Гель прозорий, піниться не щільно

Аромат дуже легенький, його майже не відчуваю

Економний у використанні, одного натисrання достатньо

Гель для вмивання "Crushed Ice" VERDE
Гель для вмивання "Crushed Ice" VERDE
Гель для вмивання "Crushed Ice" VERDE

🧊Екстракт центелли - прискорює процес загоєння, зменшує запалення і стимулює вироблення колагену.

🧊Гібіскус - для догляду за комбінованою і жирною шкірою, а також за шкірою, схильною до алергічної екземи і дерматиту. Нормалізує здатність шкіри поглинати вологу, усуває набряклість, знімає запалення. Допомагає швидкому загоєнню ран та саден

🧊Алое - розгладжує зморшки, покращує еластичність шкіри; уповільнює процеси старіння; нормалізує вироблення шкірного себума; при регулярному використанні допомагає при запальних процесах, оздоровлює шкіру з акне та себореєю. 🧊Фукус - тип коричневої водорості, багатий мінеральними солями, мікроелементами та вітамінами, стимулює кровообіг. Допомагає підтримувати тонус м'язових волокон; Активізує клітинний метаболізм; Підвищує пружність.

🧊Камелія - утворює на шкірі шар, який утримує вологу. Він також захищає шкіру від пошкоджень, спричинених забрудненням. Це багате джерело антиоксидантів, вітамінів, фітосквалену та жирних кислот Омега-6.

🧊Морська вода - забезпечує інтенсивне зволоження шкіри, зберігаючи її еластичність і молодість. Підтримка балансу. Продукти на основі морської води повертають шкірі природний pH-баланс і зміцнюють її захисні функції. Антиоксидантний захист.

Цей гель пробув зі мною довгий час у ранковій рутині

Це перший гель після якого я не поспішаю як ненормальна намаститись тоніком
Після нього моя шкіра не суха та не стягнута!

Шкіра заспокоєна, не червона.

Тепер дуже цікаво познайомитись із новою версією 🫶

А які гелі для вмивання полюбляєте ви?)