Stassyababy

Соковита вишня від Kiko

Соковита вишня від Kiko
Соковита вишня від Kiko

Я довгий час борюся із сухістю губ, тому ретельно підбираю помади, щоб вони не сушили мої губи, а навпаки — зволожували. Нещодавно моя колекція поповнилася новинкою — зволожуючою помадою від Kiko у відтінку 416 (Cherry Red).🍒

Назва відтінку 416, Cherry Red,🍒 може навести на думку про насичений червоний колір, але насправді він має приємний рожевий підтон. Це робить його універсальним для повсякденного використання, адже такий колір виглядає натурально і доречно в будь-якій ситуації.

Текстура помади приємна і не жирна, що важливо для тих, хто не любить відчуття "масла" на губах. Вона наноситься легко і рівномірно, що дозволяє контролювати насиченість кольору. Колір не дуже пігментований з першого шару, але якщо нанести декілька шарів, можна досягти яскравого та насиченого відтінку.

Помада не дуже стійка і потребує повторного нанесення після прийомів їжі чи напоїв. Проте це характерно для більшості зволожуючих помад.

Загалом, помада від Kiko у відтінку 416 (Cherry Red)🍒 стала гарним поповненням моєї косметички💋

Соковита вишня від Kiko
Соковита вишня від Kiko
Соковита вишня від Kiko