oLesen’

Стоп оніхолізис і мої враження від масла Shelly

Стоп оніхолізис і мої враження від масла Shelly

Перепрошую за непослідовність фото, відмітила номерами в тексті)

Я завжди любила свої нігті і, звісно, експерименти над ними.

Багато років покриваю нігті гель-лаком у форматі нон-стоп. Останні два роки - сама. Нігті ростуть швидко, а кожні 2 тижні оновлювати манікюр накладно.

Добре, що моя палітра кольорів стандартна - червоний, нюд, а якщо бордо - то раз на рік.

Ну що, моя історія 👌

Жовтень 2022 року. Робила маленький ремонт вдома, молотком гепнула палець. Був легкий біль, на цьому все. Знімати покриття було боляче, але, побачивши, що пластина здорова, тільки трошки відійшла - покрила знову лаком.

Зрізати шкода, так зросте, подумала.

Травень 2023 року

Фото 4 з помітною відслойкою. На цьому етапі я почала розуміти, що шось не те. Відслойка стала більшою, і враховуючи, що пройшло більше ніж півроку - я зрозуміла, що це проблема.

Зрізала під нуль, так і ненаважившись на щось кардинальне.

Травень 2024 року.

І увага. З моменту останнього фото пройшло рік(!). Дівчата, дуже раджу не тягнути з цією проблемою. Інколи банальне зрізання довжини не дасть очікуваного результату.

При знятті лака помітила біль. Придивилася - очевидне запалення валика і бонусом - гнійник. І тут я зрозуміла, настав час. Тягнути нікуди. Розчистила все, фото одразу після - нижче.

(Фото 5 з раною від 14.05.24)

(Дуже раджу робити цю процедуру у подолога, не дивлячись, що в мене позитивний досвід самостійного вирішення проблеми - був високий шанс нашкодити собі).

Почала шукати засоби, які прискорять ріст. Побачила масло Shelly Стоп оніхолізис.

Масло має приємний аромат, мені нагадує сосну або евкаліпт. Досить жирне. Можна втирати профілактично.

Наносила 2 рази на день на чисто шкіру, особливу увагу приділяла боковому валику.

У масла дуууже економна витрата та зручний флакон.

(фото 1)

Між фото з розчищеним нігтиком і фото 2 - пройшла рівно 12 днів (!!!). Вже бачу покращення ситуації, а головне - повне зникнення больових відчуттів.

27.05.24

Можу радити, що сказати. Виявляється, проблема вирішувалась так легко і швидко, шкода час, який згаяла на спроби спасти ніготь🫢

Стоп оніхолізис і мої враження від масла Shelly
Стоп оніхолізис і мої враження від масла Shelly
Стоп оніхолізис і мої враження від масла Shelly
Стоп оніхолізис і мої враження від масла Shelly
Стоп оніхолізис і мої враження від масла Shelly