O_Skomska

Ти точно їх захочеш)

Ти точно їх захочеш)
Ти точно їх захочеш)

Набір зубних щіток "Black & White" стає досить популярним на платформі , та все частіше зявляється в стрічці😍

І це не дивно , адже вони неймовірно еститичні, красиві, продумані✨

Я також їх маю , користуюсь протягом тижня, та готова поділитись враженнями .

▫️Спочатку розпакувавши посилку я була приємно вражена дизайном.

Щітка білого , та чорного кольору (що зручно , адже не сплутаєш їх між собою, якщо поділитись із чоловіком) , розміщені в прозорому футлярі.

Знявши наклейку він легко відкривається.

Щітки добре закріплені, та тримають бажане розміщення(не випадають).

Футляр має отвори і це чудово , адже щітки після користування можуть без проблем висохнути .

Зручно брати із собою в дорогу та подорожі і це великий плюс.

Завдяки кольоровій гамі - щітки не створюють "візуальний шум" . Вони мінімалістичні і при цьому стильні.

Я дуже люблю такі речі🖤

Ти точно їх захочеш)
Ти точно їх захочеш)
Ти точно їх захочеш)
Ти точно їх захочеш)
Ти точно їх захочеш)
Ти точно їх захочеш)
Ти точно їх захочеш)
Ти точно їх захочеш)

Дивлячись на них - в голові думка :

все ідеальне - просто😌

Так само і тут два кольори , мінімалістичний дизайн , зручна ручка, щільно набиті щетинки , які мають хвилеподібну форму.

Фотографувати їх та готувати допис - було одне задоволення.

Так, все візуально дуже красиво, далі було головне питання: - чи виконують щітки свою функцію? 🤔

Я мала звичайну щітку середньої жорсткості і останнім часом мої ясна стали досить чутливі та почали кровоточити 🩸

Відповідно , коли я чищу зуби і хочу зробити це якісно - починає йти кров і я зупиняюсь , та не отримую якісний результат. Тому було цікаво, як поведе себе дана щітка.

Також в мене встановлені ретейнери і хороше очищення для мене дуже важливе.

Спробувавши щітку вперше мені було дуже незвично , що вона така делікатна .

Має середню жорсткість , але при цьому ворсинки супер м'які , щільно набиті і їх близько 1000 .

Відчуваючи цю делікатність я не була впевнена, чи буде гарне очищення , але я помилялась .

Щітка якісно очищає поверхню зубів, та міжзубні проміжки, при цьому не пошкоджуючи ясна, що для мене виявилось дуже важливим.

Набір зубних щіток "Black & White" - став для мене приємним відкриттям! Тому щиро рекомендую!

🤍