Kizza

Велике тестування мішечка #Fructistest

Велике тестування мішечка #Fructistest

Лінійка Fructis у бренда Garnier завжди надзвичайно яскрава, пахуча і позитивна. На ті баночки хочеться просто так дивитись і око буде радіти.

Але сьогодні ми тут зібрались на подивитись, що буде з волоссям через три тижні користування усіма продуктами даної лінійки🥰

Одразу тут скажу - лінійка має солодкий аромат, такий декому може бути дуже інтенсивний. Тому якщо хочеться купити - то раджу сходити і "занюхнути" будь який засіб з даної лінійки. (Звісно той що без контролю відкриття).

Привіт, я Kizza і в мене наступні волосяні характеристики:

  • Фарбоване
  • Пошкоджені кінчики
  • Шкіра голови нормальна
  • Пористе
  • Плутається
  • В'юнке

Одразу зауважу - я дуже рідко укладаю волосся та сушу феном. Розчісую коли волосся мокре. Ну і кожного дня ношу типову мамську зачіску - хвіст або "дулька".

На фото 13 травня і тут в мене доволі брудна голова - масна прикоренева зона і відверто сухі кінці, що стирчать.

Дивний засіб, як на мене. Особливо різниці, що з ним, що без нього я не відчула.

Користувала його з залишками мого шампуню і бальзаму Tigi, і ефекту особливого я не побачила.

Нащо воно треба - я не поняв.

Це змивний засіб, який наноситься або до шампуню, або до кондиціонеру. Робила і так і так. Ефект однаковий.

У висновках глянемо що з цієї лінійки можна брати, а що можна пропустити при цьому без втрат.

Шампунь норм очищає. Я користуюсь ним два рази, наносячи лишень на корені і добре їх самую. Бальзам-ополіскувач робить свою функцію, а саме, трохи утяжує волосся і поліпшує розчісування. Я його розподіляю по довжині "жмак-жмак" і змиваю. В "соло" шампунь+бальзам чудово працюють.

Палочка-виручалочка, якщо волосся заплутане чи почало сохнути на кінцях. Магії не буде, посічення не пройдуть, але розчісатись у вас вийде.

Пробувала соло - як детанглер норм працює і на сухе і на вологе.

Знову ж таки - це мій особистий досвід з даними продуктами. І я його користувала раз в два дні, коли кінці починали підсихати.

Молочко, що дуже швидко вбирається у волосся, не залишаюсь жирного чи білого сліду.

Можна ним добряче пшикатись і якщо не потрапляє на корені, то швидкість забруднення голови не зміниться. Доречі попереднім засобом теж треба користуватися тільки по довжині☝️

Після помивки моє волосся висохло і впринципі ефект мені подобається. М'яке, кінцевих стирчаків стало менше. Впринципі мені сподобалось.

І знову доброго дня! На фото 18 травня і ми маємо справу з брудною головою яку треба помити. Повторили всі маніпуляції і переходимо до висновків.

Загалом, якщо вірити всьому, що обіцяє нам виробник відсотків на 35-40 - то засоби класні.

Garnier під кожним кричущим заголовком люб'язно пише, що методи перевірки інструментальні і після 5 використань.

В мене ж сукупних використань 4 штуки і судження, що базується на особистих відчуттях.

ож давайте переходити до того, що нам треба, а що ні:

🙅Прешампунь - ніт, не треба. Його функцію бере на себе бальзам ополіскувач. Принаймі на мені.

👍Шампунь+бальзам - можна брати, за уваги, що у вам вони підійдуть

👍Комплексний засіб - можна брати, навіть якщо основний догляд іншого виробника. З плюсів - він має ефект термозахисту

👍Спрей - можна взяти бо має ефект термозахисту.

Що стосується моїх вражень - норм засоби, на диво мені підійшли без спецефектів у вигляді обвислого волосся і лупи.

Я не дуже "дружу" з маслами, а особливо, у масмаркеті, але даними засобами користуюсь із задоволенням.

Ну як вам? Чи згодні з даними твердженнями?

Дякую, що осилили даний допис🥰