DARIIAKOVACH

LA ROCHE-POSAY. ЗНАЙОМСТВО

LA ROCHE-POSAY. ЗНАЙОМСТВО

Привіт, красунечки🕊️ Я та сама людина, яка нічоооого не мала від цього бренду. Але час вже познайомитись?

Тимпаче, коли така класна акція, чому ні👀

Два слова про акцію

За умови придбання сонцезахисного засобу така чудова косметичка йшла в подарунок. Акція вже не дійсна, на жаль

Косметичка помаранчева з синім швом, брендованою тканинною етикеткою, у вигляді допоміжної стрічки для застібання

Косметичка має гумову основу та всередині тканинна оббивка. Мені для подорожей-те, що треба. Я люблю взяти мінімум, тож все має вміститись

Але який сонцезахист я обрала?)

LA ROCHE-POSAY. ЗНАЙОМСТВО
LA ROCHE-POSAY. ЗНАЙОМСТВО
LA ROCHE-POSAY. ЗНАЙОМСТВО
LA ROCHE-POSAY. ЗНАЙОМСТВО

Я обрала для себе флюїд, який давно хотіла спробувати. Вони є різні, та я придбала матуючий

Упакування

Флюїд прийшов в окремій картонній коробочці, з величезною кількістю інформації, а також складом

Також мені дуже подобається дизайн самої пляшечки, пластиковий, маленький. Зручний у руках і дуже цікавий на вигляд. Також мені подобається носик, яким легко дозувати засіб

Аромат

Косметичний, легкий і не навʼязливий. Я його майже не відчуваю. Щось нагадує аптеку, але таку приємну і віддалену)

Консистенція

Дуже і дуже рідкий. Я протестувала ще в аптеці його, від неочікуваності налила багато, потім все завалила на стенді, коли «обережно» клала флюїд на місце🙈

Власне мені сподобалась вона ще там, а тепер я кайфую від того, наскільки ніжна і невагома текстура

Колір

Трохи бачу жовто-зеленого відтінку, він не чисто білий. Але на обличчі подібного відтінку нема і при змиванні теж

Aqua/Water/Eau , Alcoholdenat., Triethylcitrate, Diisopropylsebacate, Silica, Bis-Ethylhexyloxyphenolmethoxyphenyltriazine, Ethylhexylsalicylate, Ethylhexyltriazone, Butylmethoxydibenzoylmethane, Glycerin, Propanediol, C12-22alkylacrylate/Hydroxyethylacrylatecopolymer, C12-15alkylbenzoate, Sodiumcitrate, Methoxypropylaminocyclohexenylideneethoxyethylcyanoacetate, Perlite, Tocopherol, Caprylic/Caprictriglyceride, Acrylates/C10-30alkylacrylatecrosspolymer, Bixaorellanaseedextract, Caprylylglycol, Citricacid, Diethylaminohydroxybenzoylhexylbenzoate, Drometrizoletrisiloxane, Hydroxyacetophenone , Hydroxyethylcellulose, Maltodextrin, Pentyleneglycol, Silicasilylate, Terephthalylidenedicamphorsulfonicacid, Triethanolamine, Trisodiumethylenediaminedisuccinate, Zincpca, Parfum/Fragrance.(Codef.I.L.:N70017359/1)

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ

Склад ви і самі можете розібрати, а я лиш скажу в двох словах

  • У складі є спирт, та віддушка. Тому не всім може підійти.
  • Також в складі є BUTYLMETHOXYDIBENZOYLMETHANE, про який чула, що може викликати рак. Але дерматолог мені нічого подібного не підтвердив. Тому тут вже кожен обирає сам для себе
  • Також є перліт, у догляді за шкірою перліт використовується для здатності вбирати вологу, не порушуючи природну здатність шкіри дихати.
  • Ще вітамін е- який є основним фізіологічним антиоксидантом шкірного бар'єру людини, необхідний для утримання стабільності клітинних мембран, бере участь у процесах контролю структури та функціонування ліпопротеїнів.
  • І також в складі є гліцерин

ВИРОБНИК ЗАЗНАЧАЄ

Що даний засіб підійде проблемній та чутливій шкірі, а я маю саме таку. У мене комбінована/чутлива шкіра

І головне- він некомедогенний

Засіб я тестую не довго, але жодних реакцій я не маю. Зазвичай якщо вони є, то одразу.

Максимально комфортна легка текстура. Єдине, що прям матуючим я б його не назвала, адже все ж трохи та сяє

Але не жирнить, не липкий, не вибілює, не відчувається на обличчі, не скочується

Не зʼявилось у мене ні висипань, ні комедонів, ні алергії

Враження, що наношу водичку, але захист хороший

Мені цей засіб сподобався, можу сказати, що знайомство з брендом пройшло дуже вдало

А як вам цей засіб?

Я вже казала в цьому дописі, ( про spf бальзам Mermade https://club.makeup.com.ua/post/39940/) що нещодавно перевіряла родимки, тому хочу поділитись тим, що почула

  1. Родимки потрібно перевіряти раз на рік
  2. Якщо у вас багато родимок-ви в групі ризику
  3. Найкращий захист від сонця-це одяг (власне декілька прикладів як потрібно одягатись, ви бачите. Це натуральні тканини, які максимально закривають тіло. Щоб шкіра дихала, але була захищеною)
  4. Креми/спреї потрібно наносити не лише на обличчя, а і на тіло. Захист не менше за 30, найкраще-це 50
  5. Сонцезахисний крем-це окрема одиниця, а не тональний з спф. Також спф не додається. spf15+spf15-це не spf30
  6. Хімічні чи фізичні фільтри-кожен обирає для себе. Фізичні вибілюють, потребують поновлення кожні 2 години але ідеально підходять для чутливої шкіри. Хімічні в умовах міста не потребують поновлення
  7. Якщо ви бачите якісь зміни на шкірі (утворення), не схожі на прищик і на родимку (або родимка дивної форми,кольору, кровить) -це може бути 🦞 Йдіть до лікаря і не зволікайте

Бережіть себе, своє здоровʼя і наносьте спф

Обіймаю 🤍