Ulia Berna

Пусті баночки травня

Пусті баночки травня

Фіксуючий віск для брів Lamel. Сам віск не поганий, гарно фіксує, не залишає білих слідів на бровах. Але дуже швидко почав біліти. Поки зібралась писати відгук, взагалі затвердів.
З мінусів ще щіточка, після кожного використання залишки віску біліють та засихають, тому кожний раз потрібно мити щіточку.
Якщо дуже хочеться придбати, то на протязі двох місяців потрібно використати.
Але я все ж таки надаю перевагу гелям для фіксування брів. Це більш зручно і термін придатності не такий короткий.
Гель для вмивання Bioderma. Прекрасний гель. Чудово змиває макіяж та очищує шкіру. Не сушить шкіру, дуже делікатний та комфортний.
Засіб для інтимної гігієни "Sensitive " Lactacyd.
Цей гель у мене на повторі вже не перший раз. М'яке очищення. Не подразнює та не сушить шкіру.
Очищувальний гіалуроновий алое-гель для вмивання для усіх типів шкіри Garnier. Гарно очищує, добре піниться. При потраплянні в очі щипле.
Бальзам-стік для губ з SPF 20 "Зволоження та живлення"BABE Laboratorios. Бальзам дуже добре зволожує шкіру губ. Приємний на губах, не має відчуття липкості. Якщо є тріщінки або лущення - за ніч усуває цю проблему. Пахне ваніллю.
Нічна маска з екстрактом гарбуза Too Cool For School. Гарне живлення та зволоження. Шкіра на ранок м'якенька на дотик. Маска швидко поглинається шкірою, не липка.
Використовувала 1-2 рази на тиждень.
Моя оцінка:
Фіксуючий віск Lamel 5/10
Гель для вмивання Bioderma 10/10
Засіб для інтимної гігієни Lactacyd 10/10
Гель для вмивання Garnier 7/10
Бальзам для губ BABE Laboratorios 10/10
Нічна маска з екстрактом гарбуза Too Cool For School 9/10

Пусті баночки травня