BELENKAYA

Як позбутися волосся на обличчі: топ порад

Як позбутися волосся на обличчі: топ порад

Питання волосся на тілі бентежить багатьох, особливо ближче до літа, коли під яскравими променями сонця видно все, що не догледіла прибрати вдома. А як бути з обличчям?

Приблизно рік тому назад я спробувала для себе віск і зрозуміла, що це робочий, але не ідеальний варіант видалення волосся на обличчі саме для мене. Оскільки шкіра тонка, чутлива і має велику кількість пушкового волосся, через що локальна депіляція виглядало помітно і здебільшого навіть дивно.

Десь в цей час на просторах інтернету завірусилася така процедура як дермапланінг.

Дермапланінг – це косметична процедура, яка передбачає механічне видалення верхнього шару відмерлих клітин шкіри та дрібних волосків (пушкового волосся) з обличчя за допомогою спеціального стерильного скальпеля або леза. Це робиться для того, щоб шкіра виглядала більш гладенькою, яскравою та оновленою.

Процедура дермапланінгу має кілька переваг:

  • оновлення шкіри: видаляючи відмерлі клітини, дермапланінг сприяє швидшому оновленню шкіри;
  • гладкість шкіри: шкіра стає надзвичайно гладенькою, що покращує нанесення макіяжу;
  • зменшення дрібних зморшок: видалення верхнього шару шкіри може допомогти зменшити видимість дрібних зморшок і тонких ліній;
  • покращення поглинання продуктів догляду: після дермапланінгу шкіра краще поглинає сироватки, креми та інші засоби догляду;
  • зменшення пігментації: процедура може сприяти вирівнюванню тону шкіри та зменшенню пігментних плям.

Дівчата, в яких є чоловіки, мабуть помічали, наскільки гладенька, м'яка та рівномірна шкіра у їхніх коханих. Звичайно, ми не можемо користуватися звичайним станком через певні упередження та іншу структуру волосся на обличчі, але дермапланінг дозволяє спробувати цей прийом на собі.

Йду на випередження і відповідаю на найпопулярніші питання дівчат:

  • Чи відростає волосся більш цупким та темним?

Ні, якщо ви не маєте гормональних проблем, волосся на обличчі буде відростати такої ж структури, яка була раніше;

  • Чи підходить такий варіант тим, у кого є акне?

Категоричне ні. Я використовую цей метод видалення волосся лише на етапі ремісії, але при наявності активних запалень ситуація на обличчі може тільки погіршитися, тому варто зачекати одужання;

  • Можна використовувати 1 лезо двічі?

Не можна, адже це підвищує ризик різноманітних запалень. На жаль, в домашніх умовах ви не зможете продензифікувати інструмент так, як це роблять хірурги, тому краще просто використайте нову. Леза для дермапланингу зазвичай зовсім не дорогі;

  • Як часто треба робити процедуру?

Все індивідуально. Раніше я робила видалення волосся лезом десь 1 раз на місяць. Наразі я видаляю пушкове волосся десь раз на 2-3 місяці, адже волосся росте повільно та не заважає мені в перерві між голінням;

  • Чи відчувається щетина при відростанні?

Трохи так, адже волосся збривається під кутом і набуває скошеної форми, але для мене це більш прийнятно, ніж виглядати на сонці як Кончіта Вурст;

  • Чи помітила я зміни в якості шкіри?

Так, так і ще раз так. Це буквально найкращий та найбільш контрольований вид ексфоліації, який у мене був. Обличчя миттєво стає гладеньким та набуває більш рівномірний тон, адже все пушкове волосся зазвичай має русий підтон і візуально робить шкіру більш тьмяною.

  • Чи роблю я дермапланінг на все обличчя?

Моя найпроблемніша зона локалізується на щоках та над верхньою губою (білявки теж стають котом Базиліо). Саме це місце я обробляю інструментом. На даному етапі я не спускаюся до зони підборіддя, і не використовую в зоні лоба (хоча багато хто так робить і це ок), в мене просто немає такого естетичного запиту, але ви можете спробувати.

Буду відверта, мені не супер легко викладати фото волохатого обличчя в макро на сонці, бо в світі бодіпозитиву я ще той бодінегатив (але тільки по відношенню до себе).

Але я хочу показати, що з цим можна контрольовано боротися та не комплексувати, якщо вже є така заморочка в голові.

Одного разу я замовила леза Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish Eyebrow Styler. Так вони зі мною і лишилися досьогодні. На упаковці написано, що ці леза для брів, але інструкція дозволяє викорситовувати їх і для обличчя. Гострі, зручні, з силіконовим ковпачком. Також в комплекті є ковпачок який прикриває лезо на 60%, він вкладений для того, щоб ви могли робити корекцію брів і випадково не зачепили потрібні волоски.

Більше нічого про них сказати не можу, леза і леза :)