wowmom

Таких щіток в мене ще не було! Класний дизайн, і чудове очищення зубів

Таких щіток в мене ще не було! Класний дизайн, і чудове очищення зубів

Привіт, красуні!

Ми тут з вами дуже часто говоримо про косметику, про догляд за обличчям і волоссям, але дуже рідко згадуємо про ті речі, якими користуємося кожного дня, і які 100% входять в нашу б'юті-рутину - про зубні щітки.

Раніше, я взагалі не парилась над выбором зубної щітки: прийшла в магазин, побачила якусь по акції, і купила.

Але тепер, я буду замовляти щітки від Makeup, тому що такого приємного очищення зубів в мене ще не було.

Таких щіток в мен�е ще не було! Класний дизайн, і чудове очищення зубів

Перше, про що хочеться поговорити - це те, що ці щітки дуже стильно виглядають. Мінімалістичний дизайн, та зручні ручки, які приємно тримати в руках.

Зубні щітки продаються комплектом, та мають практичний футляр для транспортування.

Ворс зубних щіток, не такий, як ми звикли бачити. Це тисячі пружних тоненьких ворсинок, які дуже щільно набиті.

Завдяки цьому, вони чудово очищають зуби, проникаючи у всі щелинки. До того ж, щітка не царапає зубну емаль, а наче одразу її полірує.

Щітки ідеально підійдуть для тих, у кого чутливі ясна, бо я помітила, що зуби з ними взагалі не кровоточать.

А в цілому, я можу всім рекомендувати спробувати зубні щітки від Makeup, бо це зовсім інший рівень очищення зубів, і схожих щіток я жодного разу не зустрічала в магазині.

Дякую за увагу 😘