Ta_nyaaaaaaa

Shelly Ремувер для кутикули «М‘яке лезо»

Shelly Ремувер для кутикули «М‘яке лезо»
Shelly Ремувер для кутикули «М‘яке лезо»
Shelly Ремувер для кутикули «М‘яке лезо»

Манікюр і покриття я зазвичай роблю сама вдома.

Для видалення кутикули завжди використовую ремувер. І коли закінчився мій попередній, я без сумнівів обрала нову від Shelly.

Обрала саме цей бренд, бо уже довіряю йому. Наше знайомство розпочалося з олійки для кутикули в олівці. Вона з ароматом суниці 🍓 Відгук тут - https://club.makeup.com.ua/post/23887/

Згодом я придбала пом’якшуючий крем для ніг, пілінг-скатку для рук та ніг. Усією продукцією бренду задоволена і довіряю йому. Тому у них же обрала і ремувер для кутикули із серії «М‘яке лезо».

Ремувер для кутикули знаходиться у пластиковій пляшечці об‘ємом 30 мл.

На етикетці уся інформація про продукт, а також спосіб його використання.

Ціна такої крихітки 108 грн.

І вистачає цього об’єму дууууже надовго!)

Дозатор представлений у формі тонкого носика. І для того, щоб вилучити продукт, слід обережно натиснути на пляшечку або потрясти нею.

Тут же і зауважу, що продукт дозується гарно, самостійно ЛЕГКО коригувати необхідну кількість ремувера.

Консистенція здивувала, бо ремувер доволі рідкий. Мій попередній був у форматі гелю.

А Shelly, незважаючи на рідку консистенцію, при нанесенні відчувається як легкий гелевий. Розподіляється гарно.

Аромат дуже легкий, косметичний з невеликою кислинкою. Після зняття залишків з пальчиків не відчувається взагалі.

Ремувер використовую для видалення кутикули і птеригію. Так нігтьова пластина і зона навколо неї виглядає набагато охайніше.

Інколи використовую перед зрізанням кутикули, інколи мені достатньо всього відсунути її апельсиновою паличкою. Результат в обох випадках чудовий :)

Наношу по краплі ремуверу на кутикулу, чекаю декілька хвилин, після чого починаю вичищати вказану зону ватною паличкою. Тоді видаляю кутикулу, або як сказала, просто відштовхую її максимально догори, так вона стаж непомітною.

При нанесені за наявності ранки відчуваю сильне тепло на межі з печінням. Але це не боляче, просто неприємно.

Засіб вважається професійним. У ньому міститься лужна формула водного розчину гідроксиду калію, яка і відповідає за видалення кутикули.

Працює доволі швидко, пом‘якшуючи шкіру.

Результат вирішила показати вам на нігтиках з покриттям, корекцію якого буду робити невдовзі. Так ефект помітний ще більше, адже ви тільки гляньте як вдалося глибоко відсунути й видалити кутикулу. Нігтики відразу стають візуально більшими.

Ремувер Shelly сподобався мені завдяки своїй швидкій дії, приємній консистенції та легкості використання.

Його я можу радити як для домашнього використання, так і для професіоналів 🥰