Kizza

Lamel Lip shimmer topper

Lamel Lip shimmer topper

Як ви зрозуміли - сьогодні обіцяний негативний огляд. Будемо "розносити" даний засіб🧐

Приємні золотаві блискітки на прозорій базі. Підійде під будь-який колір губ. Підійде під будь який олівець. За відтінок - лайк👍

Аплікатор дійсно великий. Таке собі копитце. Мені на нижню губу норм, але на верхню завеликий. Для тонких губ буде дуже завеликий. Коротше кажучи - тут дизлайк👎

На губах виглядає норм. Блищить. Видно шимеринки. Шимеринки не коляться. Об'єму додає. Виглядає норм👍

Аромат легкі персики чи абрикоски. Смаку не має👍

А тут починається моє "фє". Мінеральне масло на першому місці. Що таке мінеральне масло (вазелінове масло) - це, якщо супергрубо сказати - то трохи рідша субстанція за вазелін. Відчувається, як вазелін. Вазелін з блискітками. На губах важко. От чесно - відчувається, як замазка. Мені не подобається.

Тест на витирання і з'їдання зробила методом цілування серветки. Видно, як поступово знімаються блискітки і об'єм губ. Після того,як я витерла губи - це годинку-півтори я відчуваю ту "вазелінову" м'якість. Сказати скільки він буде носитись я не можу, адже мені не подобається відчуття на губах, тому я його стирала кожного разу, як хотіла покористуватись. І, сорі, для допису я теж не осилила його поносити цілий день.

Не все золото, що блищить. Не всі блиски однаково файні і приємні. В кожного свої відчуття легкості і важкості на губах, тому якщо хочете спробувати якийсь новий товар раджу знайти тесте, щоб хоча б мазнути на руку.

Мені цей блиск не сподобався, я його носити на повсякдень не буду. Буде лежати і чекати свого часу для макіяжів "для фото"

Дякую за увагу ❤️

До зустрічі в нових дописах та луксах 😘

Передивилась свої блиски, що в наявності - з мінеральною олією на першому місці NYX Butter Gloss, але він більш "текучий". На свотчах видно, що він гірше "тримає форму" і чуть-чуть підрозтікається на відміну від Lamel. Напевно саме через це мені його комфортніше носити. І я не хочу бігти вмиватись одразу. Отакі справи🙃