Ірина 🦋

Найпопулярніша люксова палетка від Charlotte Tilbury яка підійде «білосніжкам»

Найпопулярніша люксова палетка від Charlotte Tilbury яка підійде «білосніжкам»

Я дуже хотіла цю палетку, начитавшись і надивившись відгуків, про те який у ній ідеальний бронзер/скульптор. Від хайлайтера захоплення було менше, але багатьом він теж подобався. Я довго вирішувала взяти повнорозмірну на 22,5 g або мініатюру на 7 g.

Від такої кількості хвалебних відгуків 🫶 я схилялася до великої, плюс ціна 💰 так виходила звичайно вигідніше, але вчасно зупинилася, згадавши що у мене є ще й інші бронзери/хайлайтери, яких мені вистачить не на один рік.

І зрештою правильно вчинила, нижче розповім чому

Упаковка дуже гарна, такий колір рожевого золота з логотипом CT, виглядає дорого, з сумочки таку діставати не соромно 😂 Завжди ловлю зацікавлені погляди від оточуючих що це ❓

Розмір дуже компактний для сумочки, при цьому кожного продукту по 3,5 g, що досить не мало. Було б звичайно непогано, якби бронзера зробили більше, а хайлайтера менше, погодьтеся, адже витрачаються вони зазвичай у різній кількості 🤷🏻‍♀️

Також всередині є гарне зручне дзеркало, що теж зручно для використання поза домом 🏠

Колір дійсно ідеальний, можна використовувати як бронзер і як скульптор, він без найменшої рудини 🧡, так само в ньому немає явного ні червоного❤️ ні фіолетового💜 як буває в деяких інших засобах.

Так, він ідеальний, але тільки для тих у кого шкіра дуже світла, знаю багато дівчаток-білосніжек не можуть підібрати для себе скульптор, тому що багато засобів для них занадто темні. З цим можливо зробити дуже натуральний макіяж.

Але для мене цей колір виявився надто світлим, особливо якщо моя шкіра загорить. Якщо для холодного часу він мені ще підходить, то для літа точно ні. Хоча моя шкіра і не надто смаглява 😏

Фініш не повністю матовий, скоріше сатиновий. Є світловідбивні частинки.

Хайлайтер золотистий, кольора шампанського без великих окремих блискіток. Можна зробити дуже делікатне натуральне сяйво, а можна нашарувати яскравіше. Мені схожий із відтінком хайлайтера від the Balm Mary Lou.

Відтінки легко набираються на пензель, та переносяться на шкіру, трохи пилять, але в моєму випадку потрібно нашарувати, що б бронзер був помітний. Текстура засобів шовковиста, не обсипається. Макіяж із цією палеткою на мені тримається з ранку до вечора 👍

Використовую цію палеткою не часто, рука до неї не тягнеться 👉, не дивлячись на всю її красу і те, як я її хотіла. Найчастіше ношу її в сумочці і користуюся дзеркальцем 🪞, але її зручно брати в дорогу, тому що в ній є одразу два засоби. Також можу використовувати обидва засіба як тіні 👁️

Я можу рекомендувати її дівчаткам зі свілою шкірою, якщо багато засобів для вас занадто темні, або якщо ви шукаєте щось для дуже натурального природного макіяжу, тоді вона вам точно підійде і ви залишитеся задоволені👌

Я же в качестве бронзера и скульптора предпочитаю палетку для контирунгу Smashbox Step by Step Contour Kit або рум'яна MAC Mineralize Blush у відтінку Humor Me

Також додала фото та відео в порівнянні з деякими іншими бронзерами/скульпторами та хайлайтерами

А які ваші улюблені бронзери, скульптори, хайлайтери?

Найпопулярніша люксова палетка від Charlotte Tilbury яка підійде «білосніжкам»
Найпопулярніша люксова палетка від Charlotte Tilbury яка підійде «білосніжкам»
Найпопулярніша люксова палетка від Charlotte Tilbury яка підійде «білосніжкам»
Найпопулярніша люксова палетка від Charlotte Tilbury яка підійде «білосніжкам»
Найпопулярніша люксова палетка від Charlotte Tilbury яка підійде «білосніжкам»
Найпопулярніша люксова палетка від Charlotte Tilbury яка підійде «білосніжкам»
Найпопулярніша люксова палетка від Charlotte Tilbury яка підійде «білосніжкам»
Найпопулярніша люксова палетка від Charlotte Tilbury яка підійде «білосніжкам»
Найпопулярніша люксова палетка від Charlotte Tilbury яка підійде «білосніжкам»
  • Кремові румʼяна у відтінку Pink Pop персикового відтінку
  • Помади матові у відтінку Pillow Talk та Pillow Talk Medium
  • Стійкий олівец для губ у відтінку Pillow Talk

Пізніше додам дописи і про них