Darina🦉

#charitybirthday

#charitybirthday

Цим дописом, я хочу привітати дуже добру та гарну дівчину, свою подружку в клубі olena_glossy Доречі я не знаю дату її народження та адресу, бо вона, це залишає за лаштунками, але я поважаю її ставлення до цього, та сама ініціатива челенджу дуже крута, тож подарунок передам особисто при зустрічі, а поки лови букет через світлину💐

Олена просила розповісти про соціально відповідальний б’юті-бізнес, але я зовсім трохи відхилюсь від теми. Я вважаю, що в наш час, вести будь-який бізнес в нашій країні, це дуже круто, важливо, але в край небезпечно!

Тому свідомо вже третій рік, моя увага націлена суто на нашого виробника, це стосується абсолютно всього (косметика, хім.засоби, їжа, одяг і т.д.) Наразі 80% в мене це наш виробник, але всеж є і ті 20!

#charitybirthday

Навіть якщо, наш виробник/бренд, не проводить якихось гучних акцій, це вже соціально-відповідальний бізнес!

Що бачила за останній час:

  • Вухастик” став партнером акції - зібрати необхідні кошти на купівлю шкільного приладдя та девайсів для підопічних БФ "Діти Героїв".
  • ТМ Mr.SCRUBBER - приймає пусті пляшечкі на переробку, та надає ще і бонуси.
  • Jokoblend - бачила передавав свої засоби нашим хлопцям.
  • Masterzoo - проводить постійно акції та збори для домоги тваринкам.
  • Garnier - передає кошти на забезпечення лікарень джерелами безперебійного електропостачання.
  • Loreal-paris - Loreal Group - наразі приймає заявки на участь у премії "Для жінок у науці" в Україні.
  • laroche-posay -має фонд, в якому є программа, щодо онкохворих діток. Плюс такі безкоштовні акції, як перевірити свій стан шкіри та ступень пігментації.
  • Maybelline New York -має програму з надання психологічної допомоги.
  • Наш улюблений Makeup - це безліч безкоштовних чатів ( спорт, краса, здоров'я), і головне лінія психологічної допомоги.

Тож є дуже багато крутих, класних брендів, але Наші завджи в пріоритеті !

Дякую Олена за запрошення, та ще раз зі святом, сяй ✨люба!

Твоя 🦉