Zhukovka

Тонер, який обожнює моя шкіра⁠*⁠♡

Тонер, який обожнює моя шкіра⁠*⁠♡

Нещодавно я вирішила спробувати тонер P.CALM Barrier Cycle і мушу зізнатися: це стало справжнім відкриттям для моєї шкіри! P.CALM - це корейський бренд, який нещодавно з'явився на українському ринку і вже встиг отримати безліч позитивних відгуків, мій виключення 😉

Тонер, який обожнює моя шкіра⁠*⁠♡

Одразу хочу детальніше зупинитися на його складових.

Тонер містить алантоїн – компонент, який ефективно заспокоює шкіру, а також гамамеліс, який відомий своїми тонізуючими і антисептичними властивостями. Гіалуронова кислота та ніацинамід живлять і насичують шкіру, забезпечуючи необхідне зволоження і вирівнюють колір обличчя, тоді як пантенол активно бореться зі зневодненням.

Мені особливо імпонує прозора, водяниста текстура цього продукту, яка легко наноситься і швидко вбирається, не залишаючи відчуття липкості або жирного блиску. Плюс, цей тонер має ледь вловимий косметичний аромат, що робить його ідеальним варіантом для осіб з чутливою шкірою, яка чутливо реагує на будь-які аромати.

Після лише декількох застосувань я помітила значне покращення стану моєї шкіри – вона вирівняла тон, стала еластичною та зволоженою. Тому, якщо ви шукаєте якісний продукт для дбайливого та ефективного догляду за обличчям, я впевнено рекомендую вам цей тонер. Він допоможе вам підтримувати здоров'я та красу вашої шкіри. Для того аби запевнитися в тому , що данний засіб вам підійде , можна почати з мініатюрки 30мо, як у мене і потім вже придбати повномір , що я і планую 😌