Олена Романюк

Jiggot "Black Snail" маска для обличчя

Jiggot "Black Snail" маска для обличчя

Привіт 🌷 З тканинними масками я познайомилася ще на старті захоплення корейською косметикою. В улюблених були маски брендів - Missha, Ekel, Elizavecca. Нині побачила бренд, в якого велике різноманіття засобів, у т.ч. масок, це Jiggot. Для себе обрала самий класичний варіант, з екстрактом равлика 😉

Пакування маски Jiggot "Black Snail" класичне, пакетик, зручна лінія відриву, можна обійтися без ножниць

Аромат - трав'янистий, суттєвий, схожий на тонер з женьшенем від Beauty of Joseon

Лекало, форма - все як завжди 😅, але, на диво, мій ніс був покритий повністю 🤣 По ширині багато, очі заховалися, все стандартно

Матеріал - цупкий та трохи колючий, така суттєва на доторк тканинка

Кількість рідини - тут нормально, без фанатизму. Не так, що лишиться на обличчя своє, чоловіка та сусідів намастити.

Склад - усе в межах допустимого та безпечного, є зволжувачі, регулятори, є рослинні екстракти, є екстракт меду (зверніть увагу, алергіки), є той самий екстракт слизу чорного равлика. Виробник уточнює, що його в складі 27мг.

Текстуру тканини маски можна побачити на фото. Як бачите, вона доволі щільна та цупка. Не розгладилися до кінця заломи, які створюються на ній в процесі зберігання. Зволоженість маски помірна, по шиї не стікало 🫣, бо я такого не люблю

А тепер про мої враження 🩷 Вражаючих фото До і Після тут не буде. Бо моя в гарному (нормальному) стані на цей момент, завдяки комплексному догляду.

Та все ж, додаткове зволоження у суху та вітряну погоду, яка панувала у нас тиждень, маска Jiggot "Black Snail" мені дала.

Як видно, шкіра зволожена, сяюча, відчуття приємні після зняття маски. Окремий бонус, що рідини небагато, я зробила легенький масаж і все, чекаю вечірнього догляду та нанесення ретинольної сироватки 🩷

І звісно ж, така маска - це додаткові хвилинки релаксу, які треба влаштовувати собі частіше, не чекаючи вечора 😉