krutoguuz

Огляд на креми для тіла

Огляд на креми для тіла

Багато дівчат писали за лосьйони від бренду Dott і мені цікаво було спробувати, для знаймоства обрала пробники і не дарма. Нижче розповім чому.

Основні складники:

Емоленти у його складі зміцнюють природний водноліпідний бар'єр шкіри, допомагаючи зберегти її зволоженою, м'якою та здоровою.

Олія жожоба, відома своїми антиоксидантними, антисептичними, антибактеріальними та протизапальними властивостями, створює надійний захист від багатьох факторів довкілля та допомагає впоратися із запаленнями.

Аромат:

Продукт має пряний і теплий аромат із листя та квіток тютюну, бобів тонка, какао та ваніллі, створюючи східний аромат.

Текстура:

Легка та швидко поглинається, вона ніби гелево-кремова.

Але мені він не сподобався через специфічний аромат, я таке не дуже люблю. По зволоженню він чудово справляється з задачею.

Основні складники:

Екстракти квітів збагачують шкіру необхідними жирними кислотами, сприяючи відновленню її захисної мантії та стимулюючи синтез колагенових волокон.

Емоленти у його складі зміцнюють природний водноліпідний бар'єр шкіри, допомагаючи зберегти її зволоженою, м'якою та здоровою.

Аромат:

Засіб має ноти троянди, жасмину та білого перцю, пачулі та гваякового дерева, солодкої ванілі, абрикосу та сандалу.

Текстура:

Ідентична до попереднього. Легка та швидко поглинається, вона ніби гелево-кремова.

Але він мені також не сподобався через аромат, бо в ньому все ж таки ще ж ті східні нотки. Але він був кращий за попередника.

Основні складники:

Емоленти у його складі зміцнюють природний водноліпідний бар'єр шкіри, допомагаючи зберегти її зволоженою, м'якою та здоровою.

Екстракт центелли азіатської– потужний протизапальний компонент, який запускає процес загоєння клітин епідермісу. Центелла стимулює вироблення колагену та гіалуронової кислоти.

Аромат:

Запах: ніжно-пудровий. Композиція букета білих квітів, лілії, жасміну, чайної троянди та туберози. Відчувається тонка нота кокосу та абрикосу, а завершується аккордом ванілі, мигдаля, сандалу та мускусу.

Текстура:

Ідентична до попереднього. Легка та швидко поглинається, вона ніби гелево-кремова.

Цей аромат мій фаворит він не душив та був легеньким та квітковим з легкою солодкавою ноткою.

Перші два аромати я б точно не придбала в повному об'ємі, бо то явно аромати не для мене. А ось останнім я б з радістю покористувалая ще раз.

Ще раз вдячна собі за те що перед покупкою чогось дорожчого зазвичай беру пробники, бо мені по опису дуже важко обрати аромат. А так я зрозуміла, що для мене, а що варто оминати)

Користувалися засобами від бренду Dott?