Kizza

Туторіал макіяжу Mystique

Туторіал макіяжу Mystique

Іноді так стається, що щось відбувається "просто так". Я не фаталістка (ті, що вірять в долю) але іноді стається прям чудово-дивний перебіг подій😁 Приїхала подруга, яка прям супер рідко приїжджає в Київ ми з нею гуляли чекаючи поки збереться наша маленька тусовочка і щось почали говорити про вії. І почались жарти - намалювала вії, як у *тут професія що описується зі словом вії*. І я така: "я тобі покажу такі вії - закачаєшся". Потім о, давай зроблю макіяж, а потім почались жарти про синю кофтинку, а потім я вже гуглю світлини Ребекки Ромейн🤣 Коротше кажучи - ми обрали тему макіяжу під вії🥰

Фото "до", а точніше фото без макіяжу.

Взяла шайбочку синього аквагриму і почали наносити його на все обличчя/шию. Почали жартувати, що цей колір дуже личить💙

Як бачите, фон трохи "плешивий", але наша задача подивись на оформлення губ. Чорний контурочок - це каял від Ламель. А синя внутрянка - NYX Shine loud у відтінку Disrupter. Про помади NYX я писала тут:

Очі оформлені чорним каялом від Lamel, а нижню повіку жовтим гелевим олівцем Oh my look теж від Lamel. Брови оформлені спочатку білою, потім червоною а зверху жовтою тушшю від Colour Intense. Це для того, щоб брови здалеку виглядали натуральніше. Плюс для додаткової яскравості я не взаємодіяла зі шкірою під ними, тому там аквагриму немає.

Нарешті ми дійшли до винуватців даного мейку. Здоровенні вії з китайського гіпермаркету. Клеєно на рідкий латекс👍

Основна основа готова, тому почали робити крапочки і плямочки гелевим олівцем від Ламель. Контур зроблено за допомогою чорного аквагриму. Білі штуки - то свіжонанесентй латекс. Це для того, щоб лусочки були об'ємні. Сидимо і сохнемо🤣

Висохші лусочки я перекриваю синім аквагримом і додаю об'єму чорним аквагримом. Контур шиї і ключиць теж чорним аквагримом.

Так, як в мене відсутня гаряча вода - фірмовий "прилизон" Містік оранжево-червоного кольору робити ми не будемо. Тому вирішили взяти оранжеву перуку. З плюсів персонажу Містік - в тому що вона перевертень і може змінювати свою зовнішність як забажає. Тому можна натягнути ту перуку на канон🤣

Трохи фото. Після фотосесії і дзвінків батькам і друзям ми нарешті дорвались до піцки🍕 А по висновках:

Треба розфарбовку наносити нижче, тоді обрізка фото буде краще.

Образ мені дуже сподобався і я ладна повторювати і відточували його далі і надалі (як Грінча)

Дякую за увагу ❤️

Зустрінемось в наступних дописах і луксах 🥰