Дарина🦉

Пілінг-диcки з AHA+BHA киcлoтaми для проблемної шкіри Lunnitsa Lelya Peel Pads AHA+BHA 10%

Пілінг-диcки з AHA+BHA киcлoтaми для проблемної шкіри Lunnitsa Lelya Peel Pads AHA+BHA 10%
Пілінг-диcки з AHA+BHA киcлoтaми для проблемної шкіри Lunnitsa Lelya Peel Pads AHA+BHA 10%

Це мої перші пілінг-диски, ніколи таким не користувалась!

Обрала диски саме для проблемної шкіри з формулою на основі молочної, гліколевої та лимонної кислот, які допомагають в боротьбі з вуграми, чорними точками та іншими недоліками на шкірі.

Тож ділюсь своїми враженнями!

Переваги Lelya AHA+BHA Peel Pads від виробника:
- відлущують ороговілі клітини та створюють легкий пілінг-ефект;
- звужують пори та регулюють виділення себуму;
- зменшують пігментацію та висвітлюють плямки;
- прискорюють регенерацію;
- поліпшують тон та рельєф шкіри;
- стимулюють утворення колагену.

Склад:

Aqua, Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid, Glycerin, Panthenol, Trisodium Citrate, Salicil Acid, Sodium Benzoate, Рotassium Sorbate, Parfum.

Диски представлені в зручній пластиковій баночці, кришечка "гвинт", міцно закручивається (рідина, яка є в середені не протікає).

На звороті є вся необхідна інформація для споживача.

В середені є щільна та зручна пластикова захістна мембрана.

В баночці 50 дисків.

Диски дуже пропитані рідиною, на дні баночці її багато. Сам диск дуже м'який, з одної сторони рельєфний, з іншої м'яка гладка сторона, сам диск дуже великий (фото в каруселі).

Аромат - дуже свіжий, косметичний, мені приємний, на шкірі він не залишається.

Спосіб застосування від виробника:

  • Рельєфною стороною подушечки протріть Т-зони обличчя після основного етапу очищення.
  • Повторіть ще раз, використовуючи м'яку сторону подушечки, щоб протерти все обличчя, уникаючи зони очей і губ.
  • Змивати не потрібно.
  • Після нанесіть сироватку чи крем.
  • Застосовувати 2 рази на день для жирної та проблемної шкіри, для чутливої та нормальної – 1 раз перед сном чи 1 раз на 2 дні.

Я використовую два рази на тиждень, бо маю проблемну шкіру, та жирність в Т-образній зоні.

Приємно ними користуватись, диск м'яко робить свою роботу.

Після проведення диском по шкірі, залишається невелика кількість рідини на обличчі, вона вбирається протягом 5 хвилин. Ніяких не приємний реакцій чи алергії в мене не було. Було легке поколювання в процесі використання та почервоніння хвилин 10 після пілінгу, нанесла заспокійливий крем ( від цього ж бренду, зроблю допис про нього окремо), і шкіра швидко заспокоїлася.

На моєї шкіри диски мають накопичувальний ефект. З кожнем разом результат ще краще. Що саме?!

  • Мені дуже подобається, як вони відбілюють шкіру, це навіть дуже помітно після першоо використання.;
  • Гарно відлущують ороговілі клітини, а також в мене наразі не має лущень;
  • Менше чорних цяток
  • Візуально звужують пори;
  • Надають гарний та здоровий колір шкірі;
  • Саме головне для мене, вони освітлюють мої плями від пост акне (тількі за це я буду їх завжди обирати)
  • Доволі економічний засіб.

Я дуже задоволена, і шкодую, що не користувалась такими засобами раніше!

Дякую 🦉

Пілінг-диcки з AHA+BHA киcлoтaми для проблемної шкіри Lunnitsa Lelya Peel Pads AHA+BHA 10%
Пілінг-диcки з AHA+BHA киcлoтaми для проблемної шкіри Lunnitsa Lelya Peel Pads AHA+BHA 10%
Пілінг-диcки з AHA+BHA киcлoтaми для проблемної шкіри Lunnitsa Lelya Peel Pads AHA+BHA 10%
Пілінг-диcки з AHA+BHA киcлoтaми для проблемної шкіри Lunnitsa Lelya Peel Pads AHA+BHA 10%
Пілінг-диcки з AHA+BHA киcлoтaми для проблемної шкіри Lunnitsa Lelya Peel Pads AHA+BHA 10%