Шестакова Ольга

Органічний еко кондиціонер з Франції

Органічний еко кондиціонер з Франції
Органічний еко кондиціонер з Франції

Активні компоненти засобу насичують волосяні цибулини корисними елементами, які запобігають ламкості і випадінню волосся, а також стимулюють ріст здорових і сильних пасом. 99% усіх інгредієнтів - природного походження. 15% усіх інгредієнтів - зібрані на екологічно чистих сільськогосподарських угіддях

Перед тим як написати про своє враження, подивіться на склад засобу:

вода, сік листя алое **, гліцерил стеарат, гліцерин, олія кокоса **, капрілік / каприловий тригліцериди, масло ши ** (карите), інулін, порошок карагенан, стеаролглутамат натрію, цетеариловий спирт, запашне речовина (аромат), бензиловий спирт, лимонна кислота, децил глюкозид, дегідрацетова кислота, гідроксид цетеариловий спирт, запашна речовина (ароматизатор), бензиловий спирт, лимонна кислота, децил глюкозид, дегідрацетова кислота, гідроксид натрію, бензойна кислота, сорбінова кислота, екстракт жовтого буркуну, екстракт папайї, сорбат калію, кумарин, бензиловий спирт, лімонен** Інгредієнти з екологічно чистих сільськогосподарських угідь*** Виготовлено з використанням органічних інгредієнтів.

Я розумію що це еко продукт ,але мої очікування не виправдались.Ефекта я не помітила.Кондиціонев не піниться, на волосся нанести його тяжко,блиску та живлення я не помітила.

А ось серія для шкіри обличчя цієї фірми дуже класна.Її я однозначно рекомендую.















































Шестакова Ольга
9
Підписники
0