Вікторія М🌹

Допис про АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ ВАКУУМОМ

Допис про АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ ВАКУУМОМ
Допис про АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ ВАКУУМОМ

Головними героями цього допису є:

☀️ Банки вакуумні масажні для живота і тіла "Антицелюлітний масаж, чарівні контури тіла" Chudesnik

☀️Антицелюлітна олія натуральна Mayur

Можна використовувати будь-яку масажну олію, але а мене акцент на Антицелюліт по повній програмі

Спочатку мій відгук на олію Mayur

Основою засобу є мигдальна олія, олія ягід годжі, олія жожоба, а для підсилення кровообігу та регенерації шкіри, що прямо впливає на целюліт - зелена кава, кориця, грейпфрут, апельсин, стручковий перець 🌶️

Від олії тіло не палає і не червоніє - жодних реакцій не викликає, лише якісно живить шкіру

Відчуття як від звичайної олії, проте не вона не дуже жирна і краще вибирається (не повністю, звичайно)

Має оранжевий колір і нещільну консистенцію, ріденька, може текти

Якщо після застосування не робити жодних маніпуляцій, то на цьому можна було б завершити огляд

Але просто намаститись олією не дасть жодного результату і не варто чекати чуда

Саме тому в парі з нею я замовляла вакуумні банки, про які далі піде мова

Так, в назві вказано для живота і тіла, в моєму випадку тіло це ноги 🦵🏻

У комплекті йдуть 2 банки 🫙 з добротного плотного силікону, прозорі

Розміри: внутрішній діаметр виробу – 3 см, зовнішній – 5.

❕Виробнику я б порадила краєчки банок обробити краще

Лише ввечері раоблю ними масаж знизу вверх або круговими рухами, розганяю лімфу

Перед цим рясненько наношу на бедра антицелюлітну олію Mayur

Для зручності краще щоб олії не було на долонях, тоді з банкою краще працювати і вона не вискакує з рук

На початку користування було незвично і трошки боляче, але ці відчуття швидко зникли

Утворюється вакуум, не відриваючи від шкіри рухаю банкою по нозі вгору

Головне не тримати банку на одному місці та не робити масаж надто довго

Шкіра одразу червоніє від притоку крові, підтягується, в мене вона тонка, тому подекуди зʼявлялися синячки

Після цієї процедури треба дати собі відпочити- так вказано в інструкції, а також там і інші цікаві нюанси

Там сказано, що ці банки можна використовувати при остеохондрозі, простудних захворюваннях, травмах та целюліті

Далі я або надягала штанці і лягала спати, а коли не лінь - змивала олію в душі

Треба бути готовим, що внедовзі захочеться в туалет, так відбувається через роботу з лімфою

Банки справді ефективні, шкіра справді стала краще виглядати, рівніше

Цей метод самомасажу наразі мій найулюбленіший і набагато кращий ніж електричні масажери (так, їх я теж пробувала 😅) і ще й руки працюють на додачу