Beautiful land💞

Тонер для підтримки мікробіому шкіри з екстрактом центели азійської і рисом Hollyskin

Тонер для підтримки мікробіому шкіри з екстрактом центели азійської і рисом Hollyskin

Привітики красунечки.

Хочу розповісти, про моє перше знайомством з Hollyskin....

Упаковання пробника виготовлено з тонкого, гнучкого ламінованого матеріалу ніжно-рожевого кольору. Цей матеріал є водонепроникним і захищає вміст від зовнішніх факторів. Об'єм упаковки - 10 мл. Пакетик герметично запечатаний, забезпечуючи збереження свіжості тонера до моменту використання. Має невеликий зріз для відкриття пробника.

Тонер для підтримки мікробіому шкіри з екстрактом центели азійської і рисом Hollyskin

Консистенція тонера середня між рідкою та густою, напівпрозора, ніжно молочного кольору. Має дуже приємний квітковий аромат, хоча трохи приторний, але приємний.

Щодо ефекту від тонера, я маю жирний тип шкіри, і він достатньо легко та ніжно підійшов до неї. Шкіра після нього дуже гладенька, бархатиста, ніби навіть стає трохи світлішою. Чудово надовго зволожує та живить шкіру, не залишаючи липкого шару після себе та швидко вбирається в шкіру. Тонера вистачило на 3-4 рази використання, що дало змогу зрозуміти його дію.

Такий тонер точно хочу спробувати у більшому об'ємі, якщо щось мега круте не з'явиться на горизонті.

Тому, це все, дякую вам за увагу.🌼