Alina🍒

Bless Beauty Gel Pencil

Bless Beauty Gel Pencil

Привіт✨

Останні кілька років для макіяжу очей обираю тіні або ж гелеві олівці, через зручність у використанні і сьогодні пропоную познайомитись з одним із таких олівчиків🌿

Дизайн максимально мінімалістичний і класичний, виконаний у чорно-білих тонах з якісного приємного на дотик пластику, він не механічний, тож треба буде обзавестись точилкою✨

Для себе я обрала олівець в відтінку 401 - Deep Black🖤

Він має приємну м'яку текстуру і при цьому не занадто масляний, як буває.

Працювати з ним доволі легко і він чудово тушується пензликом, тож зробити розкішні смокі або ж розтушовану стрілочку буде зовсім не важко✨

Маю відмітити, що великим плюсом є можливіть натиском на олівець регулювати інтенсивність кольору від легкого графіту до глибокого і насиченого чорного🖤

Влітку на моїх повіках дууже важко втримати мейк, через спеку зона швидко жирниться і тут мене чекав ну дуже приємний сюрприз🤭

Стійкість цього олівчика мене дуже порадувала, бо, зробивши зранку собі стрілки, вони протримались на мені до самого вечора, так, колір трошки з'їдався впродовж дня і ближче до 18 години почав трошки пливти, але вони нікуди не зникли і не скотилися, як часто у мене бувало🙄

Отже, якщо ви в пошуках бюджетного гелевого олівця для очей, який:

  • не віддруковується на повіках
  • протримається близько 7 годин без додаткового підмальовування
  • легкий в роботі і чудово тушується
  • має насичений глибокий колір
  • не тестується на тваринках

то вам варто спробувати цього помічника від Bless beauty🖤

Дякую кожній за увагу і поділіться в коментарях вашими фаворитами серед гелевих олівчиків✨