O_Skomska

Dott White Orchid Muza

Dott White Orchid Muza

Давно хоітла спробувати неймовірно красивий та естетичний крем для рук від DOTT .

Об`єм - 30 m

Вартість 300-350 грн

Дизайн : Дуже стильний , мінімалістичний, лаконічний дизайн .

Все продумано до деталей .

Стильний ланцюжок, який прикріплений до кришечки і завдяки цьому її не можливо загубити .

Від зовнішнього вигляду - я в захваті .

Текстура : кремова, білого кольору, середньої щільності .

Аромат : я чомусь уявляла , що він буде квітково - свіжий. Але особисто для мене це запах бальзаму "звездочки", який віддає холодком. Він не такий інтенсивний , не нав'язливий, але саме так мені сприймається .

Подружка брала сірий з керамідами DUSK. От в нього запах дуже сподобався - теплий, димний, з нотками деревини .

Даний крем з ланоліном. Цей компонент живить та зволожує шкіру. Створюючи захисну бар'єрну плівку, він утримує вологу шкіри, захищає від морозів, вітру та УФ-випромінювання. Має ранозагоювальні властивості.

Ланолін складається з воскових ефірів, ланолінових спиртів та кислот. Саме ці компоненти відповідають у складі крему за головні функції: пом'якшувальну, бар'єрну та емульгуючу. Ланолін – це якісна та натуральна заміна вазеліну.

Dott White Orchid Muza
Dott White Orchid Muza
  • неймовірно естетичний дизайн
  • гарно зволожує
  • пом'якшує шкіру, та робить ніжною
  • немає відчуття стягнутості та сухості
  • поглинається швидко , але все ж не так як Sisters Aroma.
  • аромат, нажаль не став моїм фаворитом
  • є певне відчуття плівки деякий час після поглинання можливо це саме через ланолін , мені від цього не дуже комфортно .

Для мене особисто оцінка 7 з 10 .

Більше не повторю, але обов'язково спробую ще кремчик для рук з керамідами DUSK .

А ви пробували даний крем? Як вам?