Viktoria_Erm

#summerwithmakeupclub

#summerwithmakeupclub

В час капелюшків, коли шкіра пітніє в два рази швидше вкрай важливе гарне очищення. Заміну скрабу для шкіри голови я надаю перевагу шампуню-скрабу лінійки Dercos від Vichy. Часточки абрикосових кісточок в складі настільки дрібні, що абсолютно не відчуваються і не приносять дискомфорт під час використання. Після застосування шампуню на шкірі з'являється відчуття чистоти та свіжості. Єдине що трохи підсушує саму довжину, але я завжди використовую кондиціонер і тому для мене це не проблема.

🌅Мої 5 кроків до літа🏖️

1. Готую ніжки до пляжного сезону з крем-гелем для корекції фігури Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Thermo Fat Burner

2. Поповнюю запаси улюблених засобів, які необхідні мені в літній сезон:

Vichy Dercos Anti-Dandruff Deep Purifying Shampoo

Баттер для тіла "Манго" NaNiBeauty

Carmex Lip Balm "Вишня"

Topicrem Ultra-Moisturizing Lip Balm

Fanola Restructuring Conditioner

La'dor Eco Hydro Lpp Treatment

3. Починаю користуватись на регулярній основі косметикою для тіла/ п'ят. А саме:

Garnier Body SuperFood Cocoa & Ceramide Repairing Butter ФитоБиоТехнологии Krok Med

Доктор Біокон крем-догляд для ніг(пом'якшуючий, живильний)

Мило-скраб "Полуниця-Масло Ши" NaNiBeauty

4. Аромати. В минулому році я надавала перевагу Versace Crystal Noir. Зараз же він мені здається дуже солодким і трохи задушливим. Тому фаворит цього літа - легкий Lanvin Eclat D`Arpege

5. Цієї весни я відкрила для себе філер для волосся від бренду IZUMI. Тому на це літо він - моя любов. Виробник цієї серії обіцяє інтенсивне відновлення. Не знаю як він працює зі структурою волосся, але зовнішній результат мені подобається.