Vikulyk

Шампунь для волосся Argan+ Shine Shampoo Hawaiian Kukui Oil

Шампунь для волосся Argan+ Shine Shampoo Hawaiian Kukui Oil

Я бажаю гарного очищення і при цьому бережного відношення до самого волосся, тому обрала для себе шампунь від бренду Argan+ з лінійки Shine.

Вибір пав на шампунь, який надає блиску і сприяє розгладженню мого в‘юнкого волосся.

Шампунь для волосся Argan+ Shine Shampoo Hawaiian Kukui Oil

Баночка красивого золотистого кольору

Аромат в нього дуже гарний, дорогий, наче в салоні. Текстура засобу приємна і нагадує мед.

Пінка, яка утворюється ніжна і густа.

В складі присутні гарні доглядові складники: протеїни шовку, масло кукії і кераміди, SLS відсутній.

Спробувала я його разом з кондиціонером для кращого ефекту.

Мені шампунь сподобався, він класно та м’яко промиває голову, шкіра наче дихає після використання.

Він інтенсивно очищує шкіру голови, при цьому не висушуючи довжину, волосся залишається блискучим і гладеньким, але при цьому волосся розсипчасте і кінчики не сплутані.

Хоч я мила волосся головою вниз, але помітила, що волосся менше пушиться біля коренів, ніж зазвичай з цим шампунем.

Він дарує гарний об‘єм і трохи збільшує час свіжої шевелюри.

Також шампунь спрямований на те, щоб волосся довше залишалось гладким і менше пушилось, при використанні його з кондиціонером дійсно процес укладки проходить простіше і волосся менше в‘ється.

Шампунь добре підійшов по всіх параметрах, адже виконує мої побажання, як для хорошого і якісного догляду за волоссям і шкіри голови. В мене досить вибаглива шкіра голови, тай саме волосся вредне, тому я задоволена доглядом, який обрала.

Країна: Великобританія

Об‘єм: 300 мл