DARIIAKOVACH

РАНКОВА РУТИНА

РАНКОВА РУТИНА

Привіт, красунечки 🕊️

Вечірню рутину я не дуже люблю, бо вже втомлена і хочеться швидше спати

А от «магія ранку»-це зовсім інша справа)

Тож пропоную підгледіти за моїм ранковим ритуалом

Мій стандартний макіяж і догляд, коли я нікуди не поспішаю і хочу використати одразу все

Не знаю чи можна так робити, але якщо я хочу, то чому ні)

Зранку я не вмиваюсь гелями чи пінками, лише водою. Я це обрала для себе, бо шкіра прекрасно себе почуває і не хочеться зайвий раз її вимивати засобами. Мені подобається після вмивання водою нанести на себе тонік, розпорошуючи на обличчя. Так одразу пробуджується шкіра і сяє.

Наступним етапом 1-2 рази на тиждень я використовую сироватку під очі. Вона з натуральних компонентів, олій, то ж прекрасно працює та прибирає набряк

Також не забуваю про обличчя, тому що шкіра у мене хоч і не проблемна, але чутлива. Ще й близько капіляри і дуже світла. Тому сироватка з комбучею і центелою мені робить такий заспокійливий, зволожуючий і запобігаючий появі висипів ефект

І також для подвійного зволоження і ліфтинг ефекту, я користуюсь сироваткою Mixtura з водоростями

Для боротьби з висипами, ліфтинг ефекту, зволоження, підсвічування та і взагалі гарного вигляду шкіри, в мене ще є лосьйон від Needly. Я з ним довго не дружила, але все ж ми знайшли спільну мову

З появою в рутині пептидного крему шкіра стала ще кращою ніж була, з початку 24 року моя шкіра суттєво змінилась, я забула за висипи і подразнення, але тепер з кремчиком все стало ще краще

Шкіра ніби наповнилась, тому я повторюватиму його ще

Ну і фінальний етап-це спф. Тут обовʼязково і ніяк інакше. Він дає гарний фініш то ж шкіра в захваті

Мій макіяж завжди одноманітний, я знайшла свою техніку, своє виконання, свої особливості

Він мені пасує і я повторюю щоразу

Колись без стрілок я просто не виходила, а з цієї легкості на обличчі я б посміялась ще 4 роки назад

Але сьогодні свій макіяж я починаю не з плотного афінітону і навіть не з комедогенного колагену

А з легкого флюїду, перфектора від мейбелін. Просто додаючи відтінку обличчю, а не перекриваючи наглухо

Далі я наношу висвітлювач катріс, по-перше вже купила, по-друге все ж світлішою ця зона стає, більш гарною

Потім обовʼязково консилер. В мене улюблений seventeen, який вже закінчується. Він і охолоджує роликом, і доволі гарно маскує майже не закочуючись у складки

Що ж, корекцію ніхто не відміняв. Тут стік від бель та румʼяна від пастель. Кремові продукти я люблю більше за сухі, а коли це круті продукти- взагалі

Ну і тепер до брів

Тут все просто, спочатку я зачісую клеєм) а потім промальовую гарну форму помадкою Pudra cosmetics

Брови-це улюблене в макіяжі

Тепер очі, тут все за стандартом

Спочатку тіні бажано кавового чи нюдового тону, потім обовʼязково легка димчаста стрілочка, тут мені допомагають продукти від bless

А потім вже туш, новенька firework

Губи, це фінальний етап. Ось тут стабільність лиш в олівчику

Це пастель 205. Жоден 110 глембі чи 407 ламель не зрівняється

А от зверху я час від часу додаю різний блиск, сьогодні це 08 від Pudra cosmetics

Ну і все, увесь образ готовий, можу підкорювати світ

Як вам макіяж?

До речі, попередні 2 дописи загубились, то ж я чекаю вас тут

1. https://club.makeup.com.ua/post/40459/

2. https://club.makeup.com.ua/looks/40439/

Обіймаю 🤍