M O N D ✨️

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

Повноцінної відпустки у мене не було вже 3 роки. Хоч я і часто буваю в дорозі, подорожах, здебільшого це вимушені переїзди...або: Чому б не подивитися щось цікаве, якщо вже опинилася поряд?

Тому, покажу гарні світлини з минулого літа у Берліні та поділюся своїми улюбленими місцями в Україні.

У Берліні 🇩🇪 я була декілька днів, але встигла відвідати багато цікавого. Серце міста - це центр. Саме там можна побачити більшість пам'яток і зануритися у німецьку атмосферу. Туті бентежний мегаполіс, і активний туризм, і спокійний відпочинок на газоні.

Особливо сподобався Палац Шарлоттенбург, де можна півдня блукати по королівському саду, дивлячись на витончені квіткові композиції, фонтани, споруди, статуї і сам палац.

Вдень і вночі місто відкривається різними барвами. За нагоди рекомендую їхати хоча б на тиждень, щоб точно відвідати усі цікаві місця.

#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub

Для мене найкращі місця для літнього відпочинку саме в Україні. І це:

1. Рідна Херсонщина. Завжди захоплювалася багатогранністю нашої області: степи, поля, ліси, піски, каньйон, заповідник, озера, острови, моря.

Дуже шкода, що не встигла побувати раніше у кожному куточку нашої області. Та сподіваюся, у всіх буде така можливість.

Ну і як херсонка, трошки побуду вашим гідом:

  • Херсонський Гранд Каньйон (дуже мальовниче і незвичайне місце...а які фото можна зробити, ух)
  • Олешківські піски (друга найбільша пустеля в Европі)
  • Острів Джарилгач (найбільший острів України та Чорного моря)
  • Рожеві озера (сюди лише збиралася поїхати, вони недалеко від дому мого чоловіка. Сама думка про існування рожевих озер перегортає уяву догори дригом)
  • "Асканія Нова" (і природа, і тварини. Рідкісні види, величезна територія для прогулянки і відпочинку)
  • І звісно, морські курорти — на будь-який смак.

2. Дендрологічний парк «Софіївка» в Умані

Дуже гарний і різноманітний парк, в якому не шкода провести весь день. Особливо цікаво мати екскурсію з гідом та дізнатися історію і легенди цього місця. Територія величезна, під час довгої прогулянки можна втомитися, але воно того варто.

3. Карпатські гори і наш Крим

Якщо не на море, то гори. Як не закохатися у гірські пейзажі? Дуже хочеться побувати з родиною на курорті у Буковелі.

Кримські гори теж дуже подобаються. Встигла відпочити у Криму до його окупації. Особливо запам'яталися Ботанічний сад, Ластівчине гніздо, прогулянки на катері.

Наша країна наділена чудовим кліматом і красою природи. У кожному місті і містечку знайдеться щось неповторне і цікаве. Дуже хочеться, щоб скоріше усі українці змогли спокійно жити у рідній країні❤️