☕️ Karina ☕️

Серія догляду New Life для проблемної шкіри

Серія догляду New Life для проблемної шкіри

Я як людина з акне перепробувала всі можливі засоби, які могли допомогти та покращити стан шкіри.

Досвід в мене вже років 5 у цій боротьбі, але він мене багато навчив.

Тож я звісно звернула увагу на косметику із натуральним складом.

Серія продуктів, яка базується на екстракті із 39 трав (звідси й назва).

Гель для вмивання на основі комплексу з 39 екстрактів м’яко очищає і оздоровлює шкіру, запобігаючи появі дрібних прищиків і вугрової висипки. Формула гелю збагачена бісабололом і алантоїном, які покращують мікроциркуляцію шкіри і надають пом’якшувальну і зволожуючу дії.

Перейдемо відразу до найцікавішого.

Склад: вода демінералізована, м’які ПАР, лопуха екстракт, пирію екстракт, амаранту екстракт, конюшини екстракт, календули екстракт, березових бруньок екстракт, кори дуба екстракт, льону екстракт, споришу екстракт, сосни екстракт, ромашки екстракт, звіробою екстракт, герані екстракт, липи екстракт, живокосту екстракт, лаванди екстракт, полину екстракт, волошки екстракт, барвінку екстракт, елеутерококу екстракт, алое вера екстракт, калини екстракт, конвалії екстракт, меліси екстракт, розторопші екстракт, суниці екстракт, чистотілу екстракт, грициків екстракт, фіалки триколірної екстракт, подорожника екстракт, шавлії екстракт, кардамону екстракт, каштана екстракт, цетрария екстракт, квіткового пилку екстракт, волоського горіха екстракт, родіоли рожевої екстракт, бузку екстракт, безсмертника екстракт, стабілізатор, бісаболол, розмарину ефірна олія , чайного дерева ефірне масло, алантоїн, лимонна кислота, трилон Б, антисептик.

Детально розписувати кожен компонент не буду, це забагато тексту. Але вони протизапальні, антибактеріальні, зволожуючі, регенеруючі, антиоксидантні.

Склад дійсно натуральний і це вау. Зверніть увагу перед використанням чи немає у вас алергії на якісь із вказаних компонентів.

Об'єм - 200 мл.

Є можливість обрати пакування - з дозатором або без нього. Я обрала із ним, вартість гелю з дозатором більша (досить дивно насправді).

Ціна - 333 грн.

Вистачає надовго, більше ніж на півроку. Він в мене ще залишився.

Консистенція - (див.фото). Гель трав'яного кольору, легко піниться та змивається.

Запах - виражений трав'яний. Звертайте і на це увагу, бо не всі полюбляють. Мені нормально.

Виробник вказує, що підходить для всіх типів шкіри.

Тонік на основі 39 екстрактів стане відмінним засобом для догляду за шкірою. Добірні компоненти в складі активізують роботу клітин, сприяють глибокому очищенню шкіри, живленню та зволоженню. Водорозчинна сірка в поєднанні з ефірними маслами покращують роботу сальних залоз, захищаючи шкіру від вугрової висипки і подразнення, а колоїдне срібло надає яскраво виражену протизапальну і антисептичну дії. Тонік чудово освіжає епідерміс, тонізує, надаючи йому виняткову м’якість, атласну бархатистість і рівний тон, а приємний, трав’яний аромат огортає шкіру невидимою вуаллю і дарує відчуття чистоти і свіжості тривалий час.


Склад: вода демінералізована, лопуха екстракт, пирію екстракт, амаранту екстракт, конюшини екстракт, календули екстракт, березових бруньок екстракт, кори дуба екстракт, льону екстракт, споришу екстракт, сосни екстракт, ромашки екстракт, звіробою екстракт, герані екстракт, липи екстракт, живокосту екстракт, лаванди екстракт, полину екстракт, волошки екстракт, барвінку екстракт, елеутерококу екстракт, алое вера екстракт, калини екстракт, конвалії екстракт, меліси екстракт, розторопші екстракт, суниці екстракт, чистотілу екстракт, грициків екстракт, фіалки триколірної екстракт, подорожника екстракт, шавлії екстракт, кардамону екстракт, каштану екстракт, цетрарія екстракт, квіткового пилку екстракт, волоського горіха екстракт, родіоли рожевої екстракт, бузку екстракт, безсмертника екстракт, гліцерин, ПЕГ 40 (касторове масло), алое вера гель, Д-пантенол, вітамінний комплекс (А, С, F), розмарину ефірна олія, чайного дерева ефірне масло, колоїдне срібло, сірка водорозчинна, поліетиленгліколь 400, антисептик.

Об'єм - 100 мл.

Ціна - 238 грн.

Консистенція - водичка трав'яного кольору.

Запах - виражений трав'яний. Такий же як і у гелю.

Поглинається швидко, шкіра після двох етапів вже виглядає більш матовою.

Розроблено формула крему на основі комплексу з 39 екстрактів і саліцилової кислоти спеціально призначена для шкіри, яка вимагає делікатного догляду. Крем сприяє регулюванню сальних залоз, звуженню розширених пор, скороченню зон почервоніння і усунення вугрів. Протизапальну і антибактеріальну дії забезпечують ефірні масла, а алантоїн стимулює оновлення клітин і знімає запалення. Активна формула крему допоможе легко впоратися з недосконалостями шкіри і завжди виглядати бездоганно.

Склад - вода демінералізована, лопуха екстракт, пирію екстракт, амаранту екстракт, конюшини екстракт, календули екстракт, березових бруньок екстракт, кори дуба екстракт, льону екстракт, споришу екстракт, сосни екстракт, ромашки екстракт, звіробою екстракт, герані екстракт, липи екстракт, живокосту екстракт, лаванди екстракт, полину екстракт, волошки екстракт, барвінку екстракт, елеутерококу екстракт, алое вера екстракт, калини екстракт, конвалії екстракт, меліси екстракт, розторопші екстракт, суниці екстракт, чистотілу екстракт, пастушої сумки екстракт, фіалки триколірної екстракт, подорожника екстракт, шавлії екстракт, кардамону екстракт, каштана екстракт, цетрария екстракт, квіткового пилку екстракт, волоського горіха екстракт, родіоли рожевої екстракт, бузку екстракт, безсмертника екстракт, циклометикон, Д-пантенол, бавовняне масло, сорбітол , ПЕГ 40 (касторове масло), вітамінний комплекс (А, F), алантоїн, розмарину ефірна олія, чайного дерева ефірне масло, саліцилова кислота, стабілізатор, антисептик.

Містить саліцилову кислоту у кінці складу, яка є ефективною при боротьбі з висипаннями.

Об'єм - 50 мл.

Ціна - 154 грн.

Крем у мене закінчується швидше, ніж інші засоби.

Містив захисну фольгу при покупці.

Дозатор зручний, як у більшості кремів.

Консистенція - гелева, легка.

Запах - виражений трав'яний, як і у попередніх засобах.

Поглинається швидко, не липкий, дуже легенький.

Я вважаю, що це класний, натуральний за складом, базовий догляд для проблемної шкіри, але потрібно обов'язково додати лікуючий препарат. Оскільки тільки його не буде достатньо, щоб вирішити вашу проблему. Досить бюджетно. Якщо ви не маєте алергії на окремі компоненти.

Також помітила - для моєї шкіри, якщо тривалий час вмиватися двічі на день з цим гелем, то трохи починає сушити та недостатньо зволоження. Тому використувала гель для вмивання тільки ввечері, а зранку - звичайна вода.

Нові висипи не провокує. Тільки в перші дні наче "повитягувало" їх, далі стан покращився.

Як ви ставитеся до косметики із натуральним складом?