Ірина 🦋

Один із улюблених шкіряних ароматів

Один із улюблених шкіряних ароматів

Я не фанат шкіряних ароматів, особливо про грубу шкіру а-ля шкіряне сідло 💼. Але кілька ароматів про шкіру є у моїй колекції. Один із них це Arabesque Perfumes Kohel.

Це нішевий бренд із ОАЕ. Аромати у них якісні, оригінальні, стійкі та шлейфові. Я пробувала ще Gecko Arabesque Perfumes (для мене це аромат глянсового журналу, багато хто порівнює його з Ganymede Marc-Antoine Barrois) та Majesty Arabesque Perfumes (солодко-фруктовий, аромат арабського базару)

Але у флаконі у мене оселився 🏠 тільки Kohel. Цей аромат мені сподобався ще в пробнику, але я не купила його відразу, тому що він для мене був трохи чоловічим (я не прихильниця унісекс ароматів). Я вирішила, що мені буде багато цілого флакона, тому що буду ним користуватися не часто.

Минуло більше року, ми з чоловіком зайшли в магазин, вибирати аромат для нього, на полиці серед багатьох інших я побачила вже знайомі мені Kohel, і запропонувала чоловікові послухати його 👃. Аромат йому одразу дуже сподобався 👍, і чоловік попросив замовити такий. Тепер користуємосяніж ним разом 👩‍❤️‍👨

Про аромат: Kohel випущений у 2017 році. Парфумер: Miroslav Petkov. Це унісекс парфум👫

Верхні ноти: Карамель, Танжерін та М'ята;

середні ноти: Шкіра, Ваніль та Троянда;

базові ноти: Спеції, Сіра амбра, Білий мускус та Кориця.

Красива чорно-червона коробка 🎁, флакон важкий скляний з пензликом, кришечка у формі мечеті 🕌 Об'єм флаконів лише один 50ml. Концентрація Extract de Parfum.

Аромат про шкіру та ... 🥁...гранат!!! Так, він не заявлений у піраміді, але я його явно відчуваю, потім я знайшла у відгуках, що деякі люди теж чують його в цьому ароматі. Шкіра тут м'яка, ніжна, більше як замша та кислинка ягід граната, з терпкою нотою його шкірки. Можна почути трохи спецій, але вони не явні тут, східний ринок це не нагадує. Карамель є, але дуже легка, не нудотна, не липка, в цілому для мене цей аромат не солодкий, а терпкий

Я частіше ношу цей парфум у міжсезоння весна/осінь, під шкіряні речі. На чоловіку він мені подобається цілий рік.

Цей аромат не дуже шлейфовий, десь на відстані витягнутої руки, я зазвичай наношу 2-3 розпилення, але хороша стійкість, на цілий день. Якщо наносити вранці, ввечері ще відчуваю і від себе, і від чоловіка 👨🏻‍🦱Концентрація

З Tuscan Leather Tom Ford вони не схожі.

Якщо вам подобаються унісекс аромати зі шкіряними нотами, раджу звернути увагу на цей парфум

Один із улюблених шкіряних ароматів