olena_glossy

#summerwithmakeupclub

#summerwithmakeupclub

На календарі 3 червня, а це значить, що час готуватися до спекотних днів, сонця та приємних пригод! ☀️

Сьогодні я поділюся 5 кроками, які допомагають зустріти літо у всеозброєнні:

1. Захист від комах

Засіб від комарів, кліщів та інших комах - це must-have для будь-якої вилазки на природу. Краще бути готовим заздалегідь, ніж потім боротися з неприємними укусами та слідами від них.

До цього пункту віднесу ще два засоби, без яких з дому у літній період не виходжу: Псилобальзам та антигістамінні препарати.

2. SPF - найкращий друг

Мова про перехід від засобів зі ступеня захисту 20-30 до 50 SPF та використання сонцезахисного крему для тіла.

3. Доглянуті ніжки та педикюр

З приходом літа на зміну черевикам приходять босоніжки, а це значить, що час подбати про красу ніг. Зволожуючі та живильні креми для ніг, скраби для відлущування, боротьба з натиранням. А ще я любитель яскравих і пастельних педикюрів 😊

4. Захист волосся

Якщо у весняно-осінній період я частково нехтую термозахистом (волосся висушую природним методом), то влітку термозахисний спрей для волосся стає обов’язковим у рутині.

5. Гель алое - універсальний помічник

Гель алое - це справжня паличка-виручалочка влітку, яка економить місце як на полиці, так і у валізі. Його використовую для зволоження обличчя та тіла, як засіб після гоління та після засмаги, а також для заспокоєння подразненої шкіри. Для моєї шкіри цей засіб підходить чудово.

Ось так я готуюся до літа 😊