Ta_nyaaaaaaa

Мій фаворит на літо | Moschino Toy 2

Мій фаворит на літо | Moschino Toy 2
Мій фаворит на літо | Moschino Toy 2

Як я уже неодноразово згадувала, являюся фанатом свіжих легких ароматів, особливо на літо.

Це уже завдяки клубу я потихеньку долучаюся до любителів солоденьких парфумів.

Проте сьогодні мова піде про щось зовсім інше. Про щось легке, чисте, ніжне, жіночне. Те, що не набридає роками. Те, до чого повертаюся знову і знову. Про мого улюбленця, який стоїть на рівні з Versace Bright Crystal.

Прем’єра цього аромату відбувалася ще у 2018 року, однак навіть коли надворі 2024, про нього все одно не забувають.

Давайте поговоримо за Moschino Toy 2, або по простому «білого ведмедика» у світі парфумерії 🤍

Мій фаворит на літо | Moschino Toy 2

Коли заходить розмова про ведмедиків Moschino значну увагу хочеться приділити упакуванню цих парфумів.

Наразі я маю мініатюрку 5 мл, однак її пакування і дизайн повністю повторює повнорозміри.

Ведмедик з парфумами знаходився у білій картонній коробочці із золотистими відтиснутими літерами. На ній стандартна інформація.

Сам флакон у формі ведмедика і виконаний зі скла. Голова ведмедика, яка виступає кришечкою, виготовлена з білого пластику.

Єдина відмінність мініатюрки від повнорозміру - відсутність спрею-дозатора. Натомість парфуми в об‘ємі 5 мл доводиться наносити технікою «намазу». Подейкують, що через це аромат відрізняється, з чим можу погодитися. Однак ці відмінності ледь вловимі.

Бренд представляє парфуми у різних об’ємах, починаючи від пробників до величеньких понорозмірних флаконів:

🤍 пробник 1 мл ≈ 91 грн

🤍 мініатюра 5 мл - 323 грн

🤍 мініатюра 10 мл - 921 грн

🤍 30 мл ≈ 1300 грн

🤍 50 мл - 1711 грн

🤍 100 мл - 2591 грн

Також з цим ароматом є гелі для душу, лосьйони для тіла, набори з ними.

Піраміда парфумів виглядає наступним чином:

Початкова нота: Магнолія, Мандарин, Яблука Гренні Сміт

Нота серця: Пелюстки жасмину, Півонія, Смородина

Кінцева нота: Amberwood, Мускус, Сандал

Чого я тільки не чула про сприйняття Toy 2: і запах порошку, і запах одеколону, і запах ігристого.

Для мене це дійсно аромат про чистоту, але не тільки про неї.

Першочергово у гру ароматів вступає зелене, соковите, ледь кисленьке яблуко 🍏, воно так освіжає!) Десь на фоні, ледь відчутна мандаринка 🍊

Після того, як запах яблука з цитрусовим стає менш інтенсивним, мене закутує аромат білих квітів.

Відразу виникають асоціації: сонячна, однак не спекотна погода, лісова галявина. У нас пікнік, навколо декілька дерев, запах кори якої об‘єднує з природою. А поряд розкішний букет білих квітів, які вдаряють у ніс своєю терпкістю, але водночас і легкою квітковою солодкавістю.

На цьому етапі можна відчути схожість з Фраголіно. Таке яскраве ігристе 🥂

Після описаних нот відчуваю ту саму «чистоту». Наче зазираєш до шафи, у яку щойно склав свіжовипрану білизну. Так свіжо і навіть трішки морозно для кінчика носу! Особливі відчуття.

Стійкості і певної статусності цьому аромату додають мускусні ноти. Вони зовсім не інтенсивні, а навпаки доволі ніжні й ідеально доповнюють аромат, врівноважуючи його. Сандал також додає спокою й особливого вайбу.

Майже як будь-який легкий, свіжий аромат, він не дуже стійкий. На превеликий жаль…

Так, аромат відчуваю на собі близько 3-4 год. На одязі стійкість триваліша. З волосся також «втікає» доволі швидко.

Шлейфовим аромат теж назвати складно, для мене він близький до тіла, такий інтимний.

Незважаючи на мінус у вигляді стійкості, цей парфум дуже люблю. Саме з такими асоціюю себе як особистість.

Дівчата, з цим ароматом неможливо бути НЕ жіночною 🤍 Використовую його тобі, коли хочу внутрішнього спокою, врівноваженості, а зовні бути такою дівчинкою-дівчинкою. Ідеально пасує як під худі на повсякдень, так і під легеньке платтячко.

Обожнюю всім серцем. І впевнена, що після мініатюрки візьму повнорозмір, а до цього мені треба було трішки часу, щоб дуже скучити за цим милим ведмедиком 🐻

А ви маєте фаворит серед ведмедиків Moschino? Можливо уже тестили новинку 2024, перламутрового малюка? Бо я так, і він трішки не виправдав очікувань 🙈