YuliHrytskoff

Пом’якшувальний блиск для губ Alix Avien Lipgloss

Пом’якшувальний блиск для губ Alix Avien Lipgloss

Якось я натрапила на результати дуже цікавого статистичного опитування, згідно з яким на питання "На що ви насамперед звертаєте увагу, дивлячись на жінку?", більшість чоловіків назвали губи. Ну, а куди їм ще дивитися? Нижче – якось ніяково, в очі – боязко. Ось такі от вони, чоловіки... Ну а нам, дівчатам, залишається ретельно доглядати за нашими губками і підбирати для них найкрасивіші блиски і помади!

А сьогодні мені хочеться розповісти вам про один із своїх улюблених засобів для макіяжу губ просто нереальної краси - Пом’якшувальний блиск для губ Alix Avien Lipgloss у відтінку "08 – Babe Nude".

Одразу після купівлі блиск був запакований у дуже приємну на дотик матову картонну коробочку сірого кольору, на якій були нанесені всі необхідні відомості про продукт від виробника.

Сама туба для блиску виготовлена із якісного міцного пластику. Тюбик прозорий, крізь нього добре видно відтінок блиску. Також на ньому вигравійовано назва бренду і номер відтінку блиску. З часом надписи не стираються, тюбик залишається охайним і привабливим на вигляд протягом всього часу користування.

Закривається туба сірою матовою кришечкою, до якої прикріплений аплікатор. Кришечка закручується досить щільно, блиск крізь неї не протікає, навіть якщо зберігається у вертикальному положенні.

Аплікатор виконаний у формі фетрового копитця – дуже м’якенький та приємний. Ним зручно як промальовувати контур, так і повністю наносити блиск на всі губи.

Насамперед, хочеться сказати декілька слів про склад блиску. А він у нього доволі непоганий – жодних потенційно небезпечних для здоров’я речовин серед складників немає. Також, щоб продукт володів доглядовими властивостями, до формули доданий вітамін Е, який зволожує та пом'якшує губи. Особисто мені імпонує той момент, що формула блиску не тільки абсолютно безпечна (адже немалу кількість декоративної косметики для губ ми все ж таки з’їдаємо… та й не тільки ми - ще один статистичний факт)), а ще й покликана піклуватися про ніжну шкіру губ, роблячи її гладенькою та доглянутою.

Текстура блиску в міру щільна, густа, але не занадто – має якраз ідеальну для блиску консистенцію. Блиск однорідний, не розшаровується, містить велику кількість найдрібнішого шиммеру, який на губах не відчувається.

Насиченість. В тюбику даний відтінок блиску виглядає насиченим, проте на губи лягає практично невагомо та напівпрозоро хоч в один, хоч в декілька шарів.

Запах ну просто ням-ням))) Цукерковий, як у фруктових льодяників – надзвичайно приємний! Ненав’язливий. Доволі довго відчувається на губах після нанесення блиску.

Смаку в блиску немає.

Нанесення, поведінка на губах. За рахунок своєї невагомої текстури, блиск дуже легко та рівномірно наноситься на губи. При нашаруванні не скатується. Блиск саме в даному відтінку природній пігмент губ не перекриває – лягає напівпрозоро. Дрібний шиммер, що міститься в текстурі блиску – губи не царапає, та й взагалі, абсолютно не відчувається.

У білу смужку на стику слизової не збирається, не розмазується, за дрібні зморшки та контур губ не витікає, шелушіння не підкреслює. Як на мене, блиск навпаки відмінно доглядає, розгладжує і живить шкіру губ.

І ще один із найважливіших для мене плюсів – блиск абсолютно не липкий! Саме через таку характеристику як липкість, я раніше ну дуже рідко користувалася ними, надаючи перевагу помадам (особливо матовим) та пігментованим бальзамам для губ. Але від коли у мене з’явився блиск для губ від Alix Avien – я спокійно можу собі позволити нафарбуватися ним навіть у вітряну погоду, не боячись, що все моє волосся від першого подуву вітру прилипне до губів, а потім я ще півгодини буду відтирати обличчя від блискіток (думаю, багато дівчат мене у цьому плані зрозуміють)).

Загалом, блиск при нОсці дуже комфортний! Невагомий, практично не відчувається, не липне, не розтікається… Губи після його використання зволожені та пом’якшені.

Фініш. Фініш у блиску глянцевий, дуже красиво сяє та переливається як вдень, так і ввечері. Але при штучному освітленні і на сонці – це щось неймовірне! Губи виблискують, наче на них розсип тисячі діамантів!

Стійкість блиску – близько трьох годин в первозданному вигляді (це при доволі активній розмові), витримає каву/невеличкий перекус. При повноцінному прийомі їжі практично з’їдається – необхідно поновляти.

Демакіяж. При необхідності блиск можна з легкістю стерти навіть звичайною сухою серветкою, але при такому способі демакіяжу невелика кількість шиммеру залишиться на губах (не по всьому обличчі, як буває після більшості інших блисків). А от міцелярною водою чи будь-яким іншим засобом для зняття макіяжу блиск стирається безслідно.

У бренду Alix Avien Пом’якшувальний блиск для губ представлений у 6 різних відтінках, що забезпечують рівень покриття від прозорого до середнього. Я для себе обрала самий світлий і найбільш ніжний (після прозорого) відтінок "08 – Babe Nude". В тубі блиск виглядає світло-бежевим з великою кількістю рожевого шиммеру. Але варто тільки нанести блиск на губи, як розпочинаються чарівні метаморфози- відтінок лягає майже прозорою, ледь відчутною вуаллю, надаючи губам нереальної красоти діамантового розсипу та ніжно-рожевих переливів!

При природньому денному освітленні

Дані фото зроблені при звичайному кімнатному денному освітленні

Розсип діамантового пилу на губах… Це настільки чаруюче видовище, що від губ просто неможливо відірвати погляд! Дуже привертає увагу! Блиск настільки компліментарний, що всі запитують, що це в мене за такий блиск на губах і де я його придбала! Виглядає просто нереально!

Підбиваючи підсумки, хочеться сказати, що сяючих блисків для губ у мене було чимало, багато з них були дуже хороші, але такого нереального сяйва, яке дає Пом’якшувальний блиск для губ Alix Avien Lipgloss у відтінку "08 – Babe Nude", я не бачила в жодному з них!