Alina🍒

Joko Blend Brightening Eye Serum

Joko Blend Brightening Eye Serum

Привіт🌿

Сьогодні поділюсь з вами враженнями від використання цієї сироватки, хоча продуктами під очі частенько нехтую та цей засіб ну дуже зацікавив)

Тож запрошую до прочитання)

Пляшка з міцного матового скла, дуже приємного на дотик, з піпеткою.

Флакон був додатково запакований в захисну слюду✨

З мінусів пакування те, що продукт загустий і його досить важко набрати.

Об'єм: 10ml.

За консистенцією це досить густа рідина молочного кольору, завдяки чому розхід дуже економний і її вистачить надовго)

А от з ароматом у мене ну капець дивні асоціації🙄

Я з тих людей, які люблять віддушки в косметичних засобах і в доглядових теж, тому очікувала чогось легкого і приємного, але коли почула цю сироватку дуже здивувалась, бо відчула досить інтенсивний аромат ніби копченої ковбаски😅

Звісно, що сприйняття дуже індивідуальне, але це було несподівано)

Доречі, при нанесенні і після нього, нетривалий час аромат можна ще уловити на собі🙄

За результатами розбору сироватка має хороший склад і, як завжди, ризиковим елементом є віддушка.

Додаю склад для тих, хто любить дослідити глибше:

Aqua, Glycerin, Jojoba Oil, Grape Seed Oil, Black Currant Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Olivate, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-4 Olivate, Caprylic/Capric Triglyceride, Steareth-20, N-Hydroxysuccinimide, Chrysin, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Nelumbo Nucifera (Lotus) Extract, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Silica, Phenoxyethanol, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Parfum, Citric Acid.

У використанні, якщо ігнорувати аромат, сироватка дуже приємна, консистенція легка, гарно розподіляється та не створює липкої плівки в зоні, де це зоовсім не потрібно)

Шкіра гарно зволожена і насичена, продукт досить швидко поглинається та непогано слугує базою під консилер і не скочується🌿

Скажу чесно, що ніколи не мала видимих результатів при використанні засобів під очі, тож тут буде на ваш розсуд по прікріпленим фото, використовувала я її місяць, та варто зазначити, що виробник каже про видимий ефект за 2-3 місяці)

З мінусів для мене це аромат і не дуже вдала тара, бо важко дістається, а загалом буду користуватись далі і цікаво подивитись на результат ще через місяць-два)

Дякую кожній за увагу🌿