Ірина

Трендовий кушон,який в мене вже третій за рік

Я не з тих дівчат,які кидаються на новинки, але нашумівший кушон з тіктоку тепер і на мейкап. Чесно сказати, дуже здивована й дуже рада цьому, тепер можна брати все в одному місці.💕

Фарбуватися я не люблю. От зовсім. Не хочу й не буду, й не подобається як на обличчі щось є окрім крему.

Нє, ну я не старуха, 25 рочків, але от ніяких тонаків... фе..

- альоо, Лілічка, у нас корпоратив намічається, нагадую, ти ж бо знов забудеш

- хелоу! це шо, знов краситься треба?

- ну придумай щось, або йди як баба яга))) , регочачи в трубку проказала подруга

Ну а я що. Прийдеться йти.

От тоді в мене й зявився кушон від модей, фіолетовий. З губочкою.

Трендовий кушон,який в мене вже третій за рік

От скільки років, а вже третя банка. На фото останній, побитий, бо летів по сходинках з другого по перший поверх. Тільки бік трошки тріснув)сам вижив. ТОму він у мене, як воскресший чи воставший із пекла🐱

Так, про сам кушон:

По перше, він реально легкий і не бісючий. Ну він такий кремово кушонний, що не відчувається на обличчі. А ще він при своїй такій легкості, достатнього гарно перекриває, ось на фото видно, що вени не так помітні.

В комплекті йде спонж, достатньо якісний і при контакті з водою збільшується в розмірі , стає як от б'ютіблендер. Такий же м'який і гарно розподіляє засіб. А ще там є мішочок для цього спонжу, але я його використовую для зберігання прикрас ))))🐱

Серед мінусів - один колір. Він достатньо адаптивний. а якщо не підадаптується, на мало лі))) то пудру ж ніхто не забороняв