Тетяна Сіренко

#summerwithmakeupclub

#summerwithmakeupclub

Готуй сани з літа, а сонцезахист ще взимку 🫶🏻

Привіт, це мій перший допис у MakeUp Club і так як ми однією ногою вже ступили в літо, то вважаю за необхідне нагадати собі та вам, що влітку для збереження вашої краси та молодості СОНЦЕЗАХИСТ — МАСТХЕВ ❤️

Зараз ринок представляє неймовірну кількість засобів з якісним захистом від SPF променів, тому кожен зможе знайти свого фаворита за щільністю покриття, текстурою та формою.

На цей сезон мій вибір це LA ROCHE-POSAY Anthelios UVMune 400 50+

Цього разу обрала саме зволожуючий та з можливістю нанесення в зоні навколо очей, безпечний для лінз. На цей СПФ я "підсадила" навіть свого хлопця)

У цьому кремі мені подобається досить легка текстура, що майже не відчувається на обличчі, а також особисто в мене на цей крем добре лягає зверху косметика, не пливе та не скочується.

Якщо ви маєте більш жирну шкіру, то в лінійці також є чудовий крем з матуючим ефектом, працює також відмінно.

То ж я вважаю, що сонцезахист це просто необхідний пункт у переліку необхідного при підготовці до літа 🫶🏻 Спираючись на всі останні дослідження з приводу фотостаріння, я впевнена, що це допоможе вам подовжити свою молодість та красу, та незамінно зекономити на догляді в подальшому, адже лікування пігментації обійдеться набагато дорожче.

Але до цього можна додати ще декілька обовʼязкових кроків у підготовці до літнього сезону:

  • придбати заздалегідь та почати використовувати зволожуючі та живильні засоби (молочко для тіла, баттери тощо
  • також не зайвим буде додати додаткову ексфоліацію (відлущування) для шкіри тіла, пілінги, скраби, особисто мені дуже подобається використовувати ензимну пудру
  • підібрати комфортні для себе альтернативні тональні засоби, цього сезону відкрила для зручність мінеральної пудри
  • віднайти, або придбати свіженьку вже перевірену якісну водостійку туш яка не підведе вас у спеку
  • подбати про красу та захист ваших вуст, цього сезону підібрала для себе блиск з дуже ніжним переливом.

Ось такий мій скромний перелік засобів, які я готую заздалегідь перед літнім сезоном.

Сподіваюсь, що інформація для вас була цікавою та корисною та в будь-якому випадку я вдячна вам за приділений час для прочитання цієї досить місткої "статті". Гарного всім настрою 🫶🏻

Тетяна Сіренко
0
1
Підписки