Alina_Demchenko

Сяйво тисячі зірок : Lamel Professional Secret Santa Eyeshadow Palette

Сяйво тисячі зірок : Lamel Professional Secret Santa Eyeshadow Palette

Lamel - це майже гордість серез Українських брендів. З бренду до якого ставились скептично, до бренду про який говорять іностранні блогери.

Це найулюбленіший бренд декоративної косметики моєї подруги. Ви мабуть вже зрозуміли як вона в мене опинилась😂😂😂 Так, вона з'явилась у мене перед новим роком з фразою " Ось нею і зробишь макіяж і селфі пришли, а то я ображусь" )))

Сяйво тисячі зірок : Lamel Professional Secret Santa Eyeshadow Palette
Сяйво тисячі зірок : Lamel Professional Secret Santa Eyeshadow Palette

Палетки я обожнюю, особливо такі.

По перше мене вразив її дизайн. Вона така мила , а я доречі люблю все миле)))

По друге - кольори( поки не буду про пігментацію). Вони підібрані дійсно професійно : транзитний відтінок, темний , сяючі та ЧЕРВОНИЙ!!! Куди ж на новий рік без червоного)))

Просто подивіться як у рефілах все блищить. Ви ще на закохались ? Тоді зараз розповім про текстуру)

В мене не вийшло добре зняти це сяйво. Там потрібне відео, а мої руки ну прям дуже трусяться )

А це прям вау. По перше, треба відмітити, що всі сіяшки - то спаркли. Тому вони дають напівпрозорий, вологий ефект, але такий сяючий що нема слів. Там такі блискітки, що я навіть не можу нормально сформулювати речення. Це потрібно спробувати!!!!

Матові - пігментовані, сухі, не сильно пилять. Транзитний та колір для затемнення - з червоним підтоном.

МОЯ ПОРАДА : ЗРОБІТЬ СВОТЧІ СЯЮЧИХ ВІДТІНКІВ І ВСЕ ЗРОЗУМІЄТЕ)))

Доречі це странне зауваження : У мене у однієї з'їдається чіткість фотографій ?