Vikulyk

Кондиціонер від Argan+ для неслухняного волосся

Кондиціонер від Argan+ для неслухняного волосся

Кондиціонер направлений на те, щоб приручити в'юнке не слухняне волосся і надати блиску, з чим він і справляється.

Аромат дуже-дуже приємний, тут суміш масел і парфуму, від нього аж віє розкішшю.

Щодо упакування? Самі бачите цю красиву золотисту баночку, вона точно прикрасить поличку у ванній.

Кондиціонер від Argan+ для неслухняного волосся

Текстура густувата і при насенні на мокре волосся він не стікає, тому користуватись зручно.

Після ретельного двохразового очищення шампунем, наношу кондиціонер хвилин на 5, поки виконую інші процедури в душі, цього мені вистачає для отримання повноцінного ефекту.

Враження після використання:

  • Волосся доволі блискуче, від нього такий, наче склянний ефект.
  • Воно легке і розсипчасте.
  • Після використання засобу локони легше розчісусуються. .
  • Мої легкі кучері, де кожна прядочка живе своїм бурхливим життям-виглядають більш структурованими і не так сильно пушаться.
  • Оскільки він не обтяжує волосся, то сміло можна зверху наносити ваші улюблені незмивні засоби.
  • В складі є багато класних доглядових компонентів:aha-кислоти, арганове масло, баобаб, гіалуронова кислота, кераміди, кокос, молочна кислота, морінга, горіх кукуї, пачулі, полинь, протеїни, саліцилова кислота (взяла з опису), які працюють для підтримання хорошого стану волосся. Щодо силіконів, я не перевіряла чи вони тут є, для мене це не важливо.

Висновок. Дуже гарний кондиціонер, яким приємно користуватись❤️ Він надає блиск і охайний вигляд волоссю без обтяження, ідеально підходячи для мого в'юнкого і не слухняного волосся.

Об'єм: 250 мл

Країна: Великобританія