Kizza

Lancome L'absolue Mademoiselle Shine

Lancome L'absolue Mademoiselle Shine
Lancome L'absolue Mademoiselle Shine

Вона в мене була, вона в мене є і нарешті через непристойно багато часу я на неї пишу свої враження (і не своїх тут теж чуть буде)

Це звичайна по формі упаковка. Але зроблена вона з блискучого золотого металу.

Так, вона вся металева.

Раніше була супергладенькою і глянцевою, але під час таскання в рюкзаці, бананці, кишенях трохи продавалась з одного боку на кришечці, ну і покрилась силою-силеною подряпок.

Гарні букви бренду на диво до сих пір тримаються.

Мій відтінок - 398 Mademoiselle Loves.

І повністю вже викручена помадка (точніше те, що лишилось від неї).

Стік помадки глянцевий і мав прямий зріз (якщо я не помиляюсь).

Аромат має олдових (це слово буде заміною "бабкіних") троянд (привіт YSL).

Я її спочатку ігнорувала через аромат, а потім якось відкривши для себе помади YSL зрозуміла, що тут ще все ок і почала нею активно користуватись.

Коли робила величезні підсумки зрозуміла, що вона якось так непомітно почала закінчуватись, а допис про неї так і не написаний😅

Верхній свотч - 2 проведення, посередині один розташований, внизу одне проведення.

Впринципі за будь якого освітлення вона зберігає свої активні ягідні ноти.

На четвірці свотчів верхній ряд (зліва-направо) чисті губи, верхні губа в одне проведення. Нижній ряд - розтушована верхня губа на обидві, посилений колір посередині.

Другий колаж - чисті губи і нанесена помада

По відчуттях - помада тануча, приємна в нанесенні. Є можливість нанести до такого щільності, що почне розтікатись і западати в зморшки. Але ми розумні і до такого не доводимо🙃

Так помада виглядає через 2.5 години після нанесення. Лишилось геть трошки і бажано було б її оновити.

Але це бальзамна помада і від неї не варто очікувати суперстійкості.

Трохи зволожує і наживлює губи. Після неї дуже приємні відчуття і ненав'язливий тінт який легко витирається.

Насправді їх наааабагато більше, правда не всі я фотографувала😅

Хороша помада. Відповідає своєму опису. Бальзамна, приємна. З мінусів для мене то аромат. Ну не люблю я старі троянди. З тих людей на кого я її мазала - всі кажуть, що дуже комфортна і дає приємний глянцевий блиск.

Якщо вам подобається бренд Lancome і якщо вам не вистачає бальзамної відтінкової помади - то можна взяти її в свою косметичку🩷

До зустрічі в нових дописах та луксах 🥰

Дякую за увагу ❤️