MAXIMOVA🌷

Фаворит в моїх новинках!

Фаворит в моїх новинках!

Всі сороки однозначно вже скупили цей нереальний спаркл!!!

Цій маленькій шайбочці я не даю спокою з дня покупки😅 Спаркл дає можливість створювати від легкого розсипу сяючих частинок на повіці, до екстра сяйва, яке буде видно з космосу!🤩

Фаворит в моїх новинках!
Фаворит в моїх новинках!
Фаворит в моїх новинках!
Фаворит в моїх новинках!
  • світло-сірі блискітки на напівпрозорій сірій базі
  • золотисті блискітки на бежевій майже прозорій базі 401 ICY, я обрала саме цей відтінок

Упакування простеньке, пластикове і легке. Порте тут головне «начинка». На відео добре видно це неймовірне сяяння.

По консистенції таке враження, що це спресовані мільярди блискіток, вони не крупні і не царапають шкіру. Люблю наносити їх просто пальцем, набирається продукт легким дотиком, переноситься на повіку дуже добре.

На очах - це таааак красиво сяє!✨ Особливо у вечірньому освітленні неймовірно мерехтить! Я використовую цей спраркл просто для повсякденного макіяжу але наношу небагато, щоб не виглядало ту мач. Мої фото звичайно не передають реального вигляду, проте старалась щоб вам показати.

Загалом прекрасний продукт! Мій улюблений з колекції FLAMY🧡 А якщо ви не встигли виловити ці блискітки у продажу, не зачмусуйтесь. Є дуже схожий продукт від бреду Eveline глітер-тіні з колекції Choco, зверніть на них увагу😊