krislemly

Shelly | Спа-ванна "М'яке лезо"

Shelly | Спа-ванна "М'яке лезо"

Раніше педикюр та манікюр я робила в салоні. Але вже рік як відмовилась від гель лаку та виконую ці процедури вдома. Якщо з манікюром все простіше, то педикюр для мене завжди був трішки муторним процесом в бюті рутині.

Але прогрес не стоїть на місці і в світі догляду за ніжками теж. Улюблений бренд Shelly випускає велику кількість товарів для салонного та домашнього використання, які допоможуть у догляді за п'ятами. Сьогодні розповім про Спа-ванну для прискореної підготовки до манікюру та педикюру "М'яке лезо", засіб який значно полегшив мою бюті-рутину.

Shelly | Спа-ванна "М'яке лезо"

Засіб упакований у білий флакон об'ємом 500 ml з дозатором-помпою. За потреби всю верхню частину конструкції можна відкрутити. По периметру упаковки є вся необхідна інформація про продукт, у тому числі інструкція із застосування та склад.

Завдяки спеціальним компонентам складу засіб забезпечує бактерицидну і протизапальну дію, алантоїн в поєднанні з ефірними оліями лемограсса і чайного дерева покращують стан шкіри і нігтів.

Консистенція ніби звичайна водичка.

Аромат зовсім не хімозний, більш трав’яний.

Спосіб застосування:

  • Налити в ванночку невелику кількість засобу: для манікюру - 1-3 натискання, для педикюру - 3-10 натискань в залежності від розміру ванночки.
  • Спінити струменем теплої води.
  • Помістити руки або ноги в ванночку.
  • Через 7-15 хвилин промокнути серветкою і приступити до манікюру або педикюру.

Результат мене дуже порадував. Засіб ефективно розм'якшує ороговілі ділянки шкіри. Розм'якшує кутикули, грубу шкіру нігтьових валиків, полегшуючи процес їх видалення. Педикюр з цим засобом взагалі виконується на раз два.