Ksyposhka

#Summerwithmakeupclub

#Summerwithmakeupclub

Я до літа ніколи спеціально не готуюсь ,бо я щось за цими змінами сезонів не встигаю 😂

Щоб ви розуміли ,я ще зимові речі не запхала в шкаф ,а літні не дістала 😂

Тож всі пункти вже виконуються влітку 😅

Так що мій перший крок це дістати літні речі😅

А з б'юті це:

  1. Привести до ладу волосся,стрижка та фарбування.На літо завжди хочеться стрижку «по корочє»,і не забуваємо про головні убори 👌🏻
  2. Підібрати Спф. Я користуюсь кремом для обличчя регулярно з початку весни(в зимку трохи ігнорю 😅) Нещодавно я придбала від Colorescience мінеральний флюїд з спф 50 ,і він одразу став моїм улюбленцем.Це єдиний з спф 50 який не робить з мого обличчя жирний блінчік😅А ось сонцезахисний крем для тіла ,у мене це всі спф що не підійшли до шкіри обличчя ,ну не викидать же? 🤷🏼‍♀️
  3. Скраби для тіла.Влітку я прям обожнюю використовувати скраби для тіла.Після спекотного дня прям хочеться хорошого очищення шкіри,особливо якщо скраб з якимсь освіжаючим або солодким ароматам ммм🥰
  4. Пілінг пади та детокс маски для обличчя -влітку просто обожнюю .Все ж таки, влітку шкіра більш схильна до забруднень і висипань ,тому треба хороше очищення.
  5. Ну і звісно ж парфуми 😁Нещодавно придбала пробничок від Tsukerka «Солодкий спогад» і тепер постійно ношу його в сумочці. Дуже літній солодкий аромат полуниці і кавуна 🥰