inspirit_inspires

Те, без чого я не уявляю своє літо #summerwithmakeupclub (・∀・)人(・∀・)

Те, без чого я не уявляю своє літо #summerwithmakeupclub (・∀・)人(・∀・)
Те, без чого я не уявляю своє літо #summerwithmakeupclub (・∀・)人(・∀・)

Я білосніжка, і замість того, щоб засмагати, я згораю + у мене є тату, які важливо захищати від сонця, а ще мною обожнюють ласувати комарі, тому я дійсно готуюся до літа, просто щоб максимально комфортно пережити його 😅

Нехай я трошки погладшала за час війни, але не соромлюся виходити в топах влітку і трошки світити свої бочка 😁

Ожиріння у мене немає, але й фігура не ідеальна, але теж підійде для грайливих топиків і щоб трохи погрітися на сонечку)

І білі речі влітку – це любов, всім рекомендую 💛

Скільки разів у мене такого було, що трохи недомазала шкіру і на тому ж місці утворюється болюче лущення, тому в кожній сумці у мене по крему, найдешевший і простенький для тіла, а трохи дорожчий для обличчя та тату (щоб їх не вибілювати, а то так не гарно 😅

Минулого літа я обгоріла по лінії топа і потім пару місяців не могла позбутися нерівномірної засмаги)) Так що тепер мажуся вся і часто!

У продуктах додала перевірені прикольні спф, які можуть порекомендувати 😉

(P.S. у Frudia не переплутай спф з виноградом (файно) і спф з авокадо (жирно і не файно)

Коли на дворі люта жара, особливо зараз, коли йдуть грози, а перед ними дуже сильно парить і не хочеться виповзати з прохолодного душу – місти з апельсинами/лимонами/бергамотами/бегемотами це подарунок всесвіту 🔥

Я вже сотий раз купую саме цей міст с бергамотом від La Rive, поки зі всіх, що пробувала цей – найкращий 💛

Коли мене кусає комар, через хвилину місце укусу набрякає і виглядає як червона плямба десь 1.5 см в діаметрі. А тепер уяви мої ноги, коли в мене на шашликах закінчився репелент і я була без нього 🥲

Також кліщики і інша повзюча і летюча, вибачте, фігня, мені дуже не подобається((( Особливо коли агресивні оси/бджели летять на мої свіжі парфуми чи на яскравий колір волосся 😵‍💫

Рекомендую штуки зі скриншоту вишче, та зовсім не рекомендую штуки просто з оліями герані, лаванди і ще чогось, тому що на київських комарах, може, ще спрацює, а ось на сільських....

P.S. Уважно читайте інструкцію до репелентів для збереження свого здоров'я та здоров'я своїх улюбленців!!!

Так, макіяжі, як ти вже зрозуміла з мого акаунту – моя фішка. Саме влітку чи весною активніше всього хочеться сяяти. (Можливо, тому що з пуховиком яскраво-яскравий мейк не дуже виглядає)))

І я агітую не соромитися сяяти та проявляти себе! Літо – саме час для цього!

Дякую, що прочитала аж до сюди, сонця тобі, натхнення, та гарних спф, які тобі підходять на всі 100! 😁

Тицяй кнопочки та шукай мене в інших соцмережах за цим ніком ✨️

Твоя Inspirit. Цьом! ☀️