Iryna Koval

LAMEL Make Up Kajal Eye Liner

LAMEL Make Up Kajal Eye Liner
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner

Каял для очей – це невід’ємна складова косметичного арсеналу кожної дівчини, яка прагне підкреслити виразність свого погляду. Обираючи каял, важливо звернути увагу на його текстуру, стійкість та інтенсивність кольору. Я не люблю використовувати підводки, тому надаю перевагу саме олівцям для очей, і тут у мене є безперечний бюджетний фаворит – LAMEL Make Up Kajal Eye Liner.

LAMEL Make Up Kajal Eye Liner
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner

Корпус цього олівця має лаконічний та привабливий дизайн, виготовлений з міцного пластику, який легко точиться, а грифель залишається цілим і не ламається. Олівець має ніжну гелеву текстуру, яка легко ковзає по повіці, не дряпаючи її, і добре розтушовується.

Виробник пропонує шість відтінків цього продукту, і моїм улюбленим є 402 – коричневий. Це відтінок темного шоколаду без рижини, який є максимально універсальним і підходить будь-якому кольоротипу.

Я використовую олівець для стрілок – він малює рівні та тонкі лінії, забезпечуючи щільний колір навіть в один шар. Крім того, каял чудово виконує свою основну функцію - промальовування слизової: наноситься легко, не пливе, не тече і не викликає дискомфорту.

Стійкість каялу від LAMEL варто особливо відзначити. Він міцно тримається як на слизовій, так і на шкірі, забезпечуючи стійкий макіяж до кінця дня, не розтікаючись і не розмазуючись.

LAMEL Make Up Kajal Eye Liner - моя знахідка для виразного погляду. Бюджетний, але якісний олівець, який дійсно можна вважати справжнім бестселером бренду.