Vikulyk

Вдала сонцезахисна новинка від Joko Blend

Вдала сонцезахисна новинка від Joko Blend

На даний момент користуюсь легеньким ретинолом, тож SPF30 беру саме для домашнього використання, тому кожного ранку ми з Joko не розлучаємось, але якщо треба вийти на вулицю то звичайно беру засіб з вищим показником.

Вдала сонцезахисна новинка від Joko Blend

Хочу зазначити стильне упакування. Баночка засобу знаходиться в сонячній літній коробці.

Також мені подобається помпа, окрім того, що вона дуже зручна виглядає також гарно, хочеться побільше її натискати 😁

Текстура досить густа, тому при використанні не розбризькується і не розтікається. Колір крему злегка жовтуватий.

Аромат дуже легенький, приємний.

Сонцезахисний крем на основі сучасних хімічних фільтрів, також тут є доглядові компоненти (алое, центела, олія ши). Доречі після використання дійсно відчутний догляд, личко прям наповнене, сяюче і зволожене, тому, якщо ви не любите багато доглядових засобів, то після очищення можна нанести тільки його.

В мене буває таке, що печуть очі від хімічних фільтрів, але тут такого не помітила, що однозначно потішило.

Він має сяючий фініш, особливо на початку, але хвилинки за 3 добре вбирається і стає невагомим, при цьому залишає шкіру злегка глоу.

Він зовсім не відчувається, не має липкості чи жирного блінчика у вас на обличчі, насправді ну дуже комфортний.

Вибачаюсь за фото з прищичоком, але таке справжнє життя жінки, яка схильна до акне.)

Висновок. Я задоволена, мені подобається, як виглядає після нього шкіра, імпонують комфортні відчуття від використання і головне-захист, який поки використовую дома, але з приходом осіні ще буду захищати личко на вулиці.