SomovaFM

#sportlifemakeupclub

#sportlifemakeupclub

Насправді я не найспортивніша людина і зараз не в кращій своїй фізичній формі. Спорт ніколи не був для мене чимось обов'язковим. Не дуже мотивуючий початок, так? 😅

Хоч я не займаюся баскетболом та не катаюся на велику, не проводжу ранки за пробіжкою, я не цураюсь активного відпочинку: каяки, плавання, пеші прогулянки по місту на десятки тисяч кіломентрів.

Раніше я регулярно відвідувала групові заняття фітнесом, після них завжди відчувала себе бодрячком, хоч на ранок боліло все тіло. Останні роки я забула про зал і періодично займаю себе сама. Завжди шукаю найоптимальніший для себе підхід у тренуванні. Я не бігаю та не пригаю, через велике навантаження і амплітуду на груди (поки що не знайшла той самий топ, який тримав би їх міцно в купі) та свою тахікардію. Проте базові вправи намагаюсь виконувати регулярно.

Наразі мій ранок починається з 10-15 хв фінтесу для розгону лімфи та інколи повторюю це ввечері. Знайшла дуже гарні, як на мене, та дієві вправи у тікітоке. Для них не потрібен спеціальний інвентар, якого в мене багато насправді. Хоч цей сет мене виматує, проте після душу впродовж дня відчуваю себе набагато краще.

Плюс до активних вправ вирішила додати наванаження на ноги, яке можна виконувати сидячі. Так як в мене сидяча робота за пк, можу займатися двома справами одночасно 😄

  • Рожевий тренажер на фото, як раз для того аби прокачувати внутрішню та зовнішню частину бедра. Навантаження, скажу вам, доволі не погане, майже як на спеціальному подібному тренажері в залі. До речі, завдяки таким вправам спита завжди пряма та ще й напрягається низ живота.
  • Обтяжувач для ніг використовую при занятті фітнесом та інколи одягаю на руки замість гантель.
  • Червоний м'ячик дуже гарно робить масаж стопи після вправ, чисто для розслаблення та зняття набряку.

Ну і звісно пухнасті дупки, які ускладнюють домашні тренування. Їм завжди хочеться напригнути на ноги, якими я махаю в ході вправ або можуть просто лягти посеред килимку, а я маю стояти з краю, бо мені і того вистачить 😁