дика яґіда

та сама стійка бежева помада Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink 35 cheeky

та сама стійка бежева помада Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink 35 cheeky

підтримую весь хайп та галас навкруги відтінку 35 cheeky. мені подобається її запах, колір, стійкість (про неї буде далі). я знайшла до цієї помади чудовий тандем - олівець від glam bee в 110 відтінку, вони чудово виглядають разом.

фарбуюсь я рідко, бо для мене фарбування це щось надскладне, але в своєму beautyplan2024 я пообіцяла частіше користуватись помадами і зрозуміла як саме я можу це зробити- обрати помаду, яка нейтральна, не дуже нарядна, тому вибір впав саме на мейбелін у відтінку 35.

дуже багато схвальних відгуків, ну дійсно. виробник обіцяє 16 годин стійкості, але порівняно із червоною бежева трошки не дотримує своїх обіцянок. я робила експеримент про червону, можна прочитати тут⬇️

https://club.makeup.com.ua/post/27963/

колір для мене чудово підходить, я брюнетка, з карими очима і теплою харизмою, на фото авжеж не 100% передача, тому орієнтуйтеся на свій кольоротип та відгуки із фото. текстура та запах приємні, після нанесення помада підсихає, не розтікається.

я не хочу мати 100500 різних помад від різних брендів, мені от досить такого мінімума - одна бежева і одна яскрава. цю помаду зручно носити із собою, поправляти макіяж, плюс із-за олівця є наявний контур і нанесення легке.

раджу спробувати саме цей відтінок або знайти альтернативу своїй бежевій помаді, можете поділитись які фаворитки в вашій косметичці?

підписуйтесь на сторінку, якщо вам сподобався мій відгук та візуалізація🎐

та сама стійка бежева помада Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink 35 cheeky
та сама стійка бежева помада Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink 35 cheeky
та сама стійка бежева помада Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink 35 cheeky
та сама стійка бежева помада Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink 35 cheeky