AsyaFox

Міст для тіла парфумований з феромонами "Gold Champ" MARÊVE

Міст для тіла парфумований з феромонами "Gold Champ" MARÊVE
Міст для тіла парфумований з феромонами "Gold Champ" MARÊVE

Привіт, це Ася! Нещодавно приймала участь у конкурсі від JuliaN та виграла Міст для тіла парфумований з феромонами "Gold Champ" MARÊVE ! Розглянемо його особливість?

Почнемо з опису від виробника:

Особливості місту для тіла Gold Champ від MARÊVE:

- насичений та багатогранний аромат, який має стійкість парфумів;
- шимер залишає на тілі ніжний блиск;
- містить феромони, які зроблять ваш образ ще більш звабливим та чуттєвим;
- дарує відчуття свіжості та легкості, немов ви тільки після душу;
- зволожує шкіру та забезпечує комфорт;
- не лишає на тілі відчуття липкості або жирного блиску;
- стильний флакон із якісним розпилювачем.

А тепер моє враження:

Зовнішній вигляд засобу дуже приємний, мінімалістичний, шиммер гарно переливається ніби "рідке золото". Розпилювач зручний, я пшикаю спочатку у долоні, а потім розтираю по шкірі. Хоч баночка на перший погляда невелика, але розхід економний, думаю вистачить на довго. Щодо блискіток: вони дуже дрібні, створюють на шкірі незначне, природне мерехтіння. Важкого гліттеру що забивається в пори тут немає. В описі виробника вказано "з феромонами", я не дуже на цьому розуміюся, і не те щоб вірю в подібні "хитрощі" але запах у спрею дуже приємний, його хочеться постійно вдихати, і зараз ми до нього перейдемо. Щодо кольору рідини: так, вона золота, але на тілі не залишає жодного сліду, лише шиммерні часточки. Консистенція рідини приємна, масляна, але жирної плівки не помітила. Гарно вбирається в шкіру, робить її зволоженою, сяючою. При першому використанні відчувається що спирту у складі багато, але вже через хвилину його запах зникає, змінюється ароматом. Особисто для мене, запах розкрився солодким, квітково-цитрусовим. Він дуже приємний, ніжний, "смачний", переносить в тропіки, викликає бажання поновлювати його як можна частіше аби не втрачати. Як для міста, запах тримається дуже довго, більше схоже на стійкість туалетної води - приблизно 4 години відчувається чітко. Загалом я дуже задоволена продуктом, він ідеально підійде для літа, не просто допоможе рятуватися від спеки, а ще й попіклується про красу шкіри! Сподіваюся @mareve і надалі будуть розвивати свою "парфумовану" лінійку, бо це щось неймовірне. Дякую за увагу !

Міст для тіла парфумований з феромонами "Gold Champ" MARÊVE
Міст для тіла парфумований з феромонами "Gold Champ" MARÊVE