Darina🦉

#sportlifemakeupclub

#sportlifemakeupclub

Привіт, я була впевнена, що не буду приймати участь в цьому конкурсі! Бо це болюча тема (кажу одразу буду нити😭), але я хочу поділитися своєю історію та досвідом! (На подарунок я не розраховую (одразу відмовляюсь!), наразі мені заборонена физ. нагрузка майже вся, тож ніякої конкруренції тим, для кого він актуален).

Раніше, я дуже багато бігала🏃🏼‍♀️, ну напевно років 12 так точно (це з перервами). Біг був не професійний, суто для мене, для тримання себе в формі (моя вага ніколи не переходила за 50 +, але я і не їм стільки скільки хочу😂!). Я дуже себе виховала, і вставала кожен ранок в 5 годин і бігала, мені це подобалось, це була вже необхідність та залежність👌🏼, це був релакс, улюблена музика в навушниках, тиша, і ти несешся, ну кайф!

І одного ранку мене підвело нове взуття "не якісне" для бігу👟, я і підвернула ногу, та розірвала зв'язки. Хто з цим стикався, знає як це боляче, та скільки часу займає лікування, хромота, спеціальні засоби для ходіння. Побігла я знову через 2 роки, але біль присутній і досі він є (доречі залишилося дуже не гарна пляма на тому місті розрива, що стало приводом для тату😂, і я про це не шкодую). Тож з часом бігати вже було не стерпно, і тепер я тільки багато ходжу (але всерівно то не ті відчуття для мене). Вже пройшо багато років, а я все пам'ятаю ті кросівки, але винна тільки я, а не взуття, бо треба серьозно ставитися до одягу, взуття та аксесуарів для спорта🤔

Тож наразі це тільки ходьба, багато води, вітаміни, іноді скакалка та батут.

Батут доречі така класна штука, можно там і поспати🥱. А якщо серьозно, разом з масажем, стрибання, дає гарний результат, по ногах я це бачу (ну звісно не треба на батуті просто лежати).

Надихаюсь та по доброму заздрю багатьом активним дівчатам, які зробили дописи та розповіли, хто чим займається, ви неймовірні, бо сама знаю як це іноді буває важко, сила волі потрібна огого яка!💪🏼

Я вважаю, що хоч маленький спорт, хоча б ходьба, має бути в кожної людини, та відповідальне ставлення до свого здоровья✌🏼

Дякую всім спортсменкам хто прочитав🖤

#sportlifemakeupclub
#sportlifemakeupclub