Ta_nyaaaaaaa

Mysterious Garden Spring Landor

Mysterious Garden Spring Landor
Mysterious Garden Spring Landor

З брендом Landor я знайомлюся не вперше. Давненько маю їх парфумовану воду, у тому числі пробники, тому потихеньку буду розповідати.

Уже прийшла спека, з цим необхідність змінювати парфумерний гардероб, чим я досі і займаюсь. Тішуся, що у мене віиходить.

Тому розповім про дуже вдалий аромат на літо ☀️

Дизайн флакону доволі стильний. Чіткі кути, мінімалістичні, класичні кольори. Прозорий скляний флакон з червоною наліпкою, на якій назва бренду, його логотип та назва аромату.

Кришечка з дозатором золотиста, так гарно виблискує.

Дозатор працює дуже гарно. Розпорошує дрібно і широко.

Даний аромат бренд представляє аж у 4 різних об‘ємах:

⚪️ пробник 1 мл - 32 грн

⚪️ мініатюра 3 мл - 137 грн

⚪️ мініатюра 9 мл - 255 грн

⚪️ 35 мл - 790 грн

⚪️ 100 мл - 1800 грн

У мене шикарний об‘єм 9 мл, що дуже зручно брати з собою у сумочку і цілком достатньо, щоб полюбити аромат та захотіти найбільший флакон ❤️‍🔥

Дублюю піраміду:

Початкова нота: Лимон, Пачулі, Чорниця

Нота серця: Зелений чай, Османтус, Персик

Кінцева нота: Амбра, Кедр, Мускус, Сандал

Як я уже писала вище, це любов з першого пшику 🤍

Надзвичайно ніжний, чарівний, смачний, жіночний і легкий аромат.

При розпорошенні аромату відразу відчуваються смачні ягоди чорниця з ледь кисленьким лимоном, що надає свіжості.

Майже відразу і розкривається зелений чай. Однак не простий, а наче зелений чай зі шматочками персика. Цю «персиковість» надають аромату безпосередньо персик та османтус, їх надзвичайно гармонійне злиття.

Усе це припорошене трав‘янисто-димними нотами екзотичних пачулі.

Дуже подобається поєднання сандалу і кедру у базі аромату. Вони дарують відчуття спокою, урівноважуючи парфуми своєю деревинністю.

Трішки про стійкість

Або єдине, що мене засмучує у цих парфумах.

На мені вони дуже і дуже нестійкі.

Я їх відчуваю близько 2 годин, і то наприкінці лише утнувшись носом.

Так, він надзвичайно легкий і ніжний, що ідеально на спеку, але в той же час дуже нестійкий.

Незважаючи на це, я їх полюбила саме за невагомість, ніжність і мрійливий настрій, що вони дарують.

Такі парфуми будуть доповнювати будь-який образ: як спортивний, так і в сукні. Але, як на мене, найбільш посилювати будуть саме жіночу енергію і той самий ніжний вайб.

Саме до Mysterious Garden Spring щодня тягнеться рука. Він заворожує 🥰