ОксанаТ

Догляд та зняття макіяжу.

Догляд та зняття макіяжу.

Сьогодні хочу поділитись досвідом користування засобами від українського бренду Relance.

Вперше вирішила спробувати гідрофільну олійку для обличчя з очищуючим мигдальним маслом та екстрактом бергамота - Relance Almond Oil + Bergamot Extract Hydrophilic Oil. Цей засіб спочатку здався мені дивним. На руках олія та на обличчі, думала як ще я маю його змити. Гадала, що лишиться жирна плівка, але при контакті з водою ,навіть холодною , олія ніби розчиняється і не лишається і сліду. Гарно очищує від макіяжу, правда туш не знімаю цим засобом. По ціні не скажу що засіб дешевий, так як обєм не великий, але спробувати варто.

Після гідрофільної олійки наношу пінку для обличчя очищуючу з молочною кислотою та екстрактом центелт азіатської - Relance Lactic Acid + Centella Asiatica Extract Face Foam. Гарно піниця, має приємний запах, не сушить шкіру, шкіра після користування стає ніби оксамитова, ніжна така. Мені підійшла.

Завершую очищення Тоніком-міст для обличчя зволожуючий з ніацинамідом та Na-PCA - Relance Niacinamide + Na-PCA Face Tonic який отримала в подарунок.

Продукти сподобались. Буду користуватись.

Догляд та зняття макіяжу.
Догляд та зняття макіяжу.
Догляд та зняття макіяжу.